برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است؟ [هزینه مهاجرت به کانادا]

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند این پرسش برایشان پیش می آید که با چه مقدار هزینه ای می توان به این کشور مهاجرت کرد و هزینه ی مهاجرت به کانادا چقدر می شود؟ در این مقاله به صورت  دقیق تمام هزینه هایی که قبل از مهاجرت به کانادا باید پرداخت کرد و یا بعد از آن باید پرداخت شود را بررسی کرده ایم.

هزینه مهاجرت به کانادا

بر اساس گزارش‌های بین‌المللی، کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورها با بیشترین اعتبار در جهان است و این کشور امن و مدرن، کیفیت بالای زندگی در جامعه‌ای با اقوام مختلف و با هزینه زندگی مقرون به‌صرفه به مهاجران عرضه می‌کند.

در این مقاله قصد بررسی هزینه های مهاجرت به کانادا را داریم . برای مهاجرت به کانادا علاوه بر هزینه های خرید بلیط ، معاینات پزشکی کانادا ، هزینه های امرار معاش در کانادا و هزینه های وکیل مهاجرت به کانادا  ضروری است با هزینه مهاجرت به کانادا از طرق مختلف  آشنا شوید.

حتما مطالعه کنید

اگر می خواهید از طریق ویزای توریستی و یا ویزای مولتی کانادا به کانادا سفر کنید و از این کشور زیبا دیدن کنید برای اطلاع از هزینه های ویزای توریستی کانادا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

 ویزای توریستی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق کار 2018


# هزینه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری به این صورت است که ۵۰ درصد مبلغ هنگام انعقاد قرارداد از مشتری دریافت می شود. بعد از آمدن شماره پرونده ی شخص(Filing Number) از اداره مهاجرت کانادا  ۲۵ درصد باقی مانده دریافت می شود و ۲۵ درصد نهایی در انتهای کار هنگامی که ویزای کار کانادا صادر می شود و مهر انواع ویزای کانادا  روی پاسپورت شخص می خورد دریافت می شود.

 

شما عزان اگر استطاعت مالی خولی دارید می توانید به جز روش سرمایه گذاری در کانادا به روش ثبت شرکت در کانادا هم فکر کنید. جهت آگاهی از عزینه های ثبت شرکت در کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت


# هزینه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

موسسه حقوقی مهاجرت اَپلو این مبلغ را همانند روش اکسپرس اینتری ، در اقساط دریافت می کند.

چون  این روش روشی اثباتی می باشد و باید برای افسر مهاجرت اثبات شود که فرد در ایران فعالیت های فرهنگی، هنری یا ورزشی انجام داده است باید کار های فراوانی روی پرونده انجام شود و اهداف مشخصی برای ادامه زندگی در کانادا مشخص گردد.

این روند، روندی پیچیده می باشد که باید توسط وکیل های متخصص و ماهر انجام شود تا تمام جوانب پرونده به درستی سنجیده شود و موفقیت در این پرونده به دست آید . به همین دلیل هزینه این نوع مهاجرت نسبت به روش مهاجرت به کانادا از طریق کار بیش تر است و مبلغ ۱۲۰۰۰ دلار کانادا می باشد. ما برای آشنایی با مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی مقاله ای تدوین کرده ایم برای اطلاعات بیشتر به آن مقاله مراجعه کنید.

هزینه های مربوط به مهاجرت اقتصادی

 • مهاجرت پایلت آتلانتیک
 • پرستاران و مراقبان
 • کلاس اکسپرینس کانادایی
 • تجارت های مهارتی فدرال
 • کارکنان ماهر فدرال
 • کارکنان ماهر منتخب کبک
 • نامزد های استانی
 • ورود سریع (اکسپرس انتری)

آیا با هزینه های سرمایه گذاری استانی کانادا آشنا هستید؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع هزینه های مورد نیازهزینه به دلار کانادا
هزینه مربوط به تقاضای مهاجرت اکونومی۱۰۴۰ (شامل هزینه رسیدگی به پرونده ۵۵۰ دلاری و حق اقامت دائمی ۴۹۰ دلار)
هزینه مربوط به تقاضای مهاجرت اکونومی (بدون هزینه حق اقامت دائمی کانادا)۵۵۰
هزینه ثبت تقاضا به همراه همسر و یا شریک حقوقی۱۰۴۰ (شامل هزینه رسیدگی به پرونده ۵۵۰ دلاری و حق اقامت دائمی ۴۹۰ دلار)
هزینه تقاضا برای همسر یا شریک حقوقی (بدون هزینه حق شهروندی دائم کانادا)۵۵۰
هزینه تقاضا به همراه یک کودک غیر مستقل – به ازای هر فرزند۱۵۰

# هزینه مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی

در ادامه به بررسی هزینه های ویزای توریستی می پردازیم.

انواع هزینه هاهزینه به دلار کانادا
هزینه تقاضای ویزای مولتی کانادا (شامل ویزای سوپر) – به ازای هر نفر.

(ویزای اقامت موقت برای رفت و برگشت یک یا چند باره توسط فرد)

۱۰۰
هزینه تقاضای ویزای بازدیدکننده ها – برای ۵ نفر یا بیشتر

(ویزای اقامت موقت برای رفت و برگشت یک یا چند باره توسط فرد)

 

برای واجد شرایط بودن برای این هزینه، شما و خانواده باید همزمان برای این موضوع اقدام کنید و بچه های شما باید کمتر از ۲۲ سال سن داشته باشند

۵۰۰
افزایش زمان اقامت برای بازدیدکننده ها – به ازای هر نفر۱۰۰
بازگردانی وضعیت خود به بازدیدکننده (هزینه اپلای ضروری نیست)۲۰۰

هزینه های مربوط به صدور اجازه پرواز الکترونیکی

 هزینه مربوط به کسب الکترونیکی اجازه پرواز برای کانادا، ۷ دلار این کشور است.


# هزینه مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی

همانطور که گفته شد هزینه ی این روش ۵۰۰۰ دلار کانادا می باشد. به این ترتیب که ۲۵۰۰ دلار آن  بابت گرفتن پذیرش یا Admission دانشگاه های کانادا و ۲۵۰۰ دلار بابت هزینه اخذ ویزای کانادا می باشد . این هزینه هم در اقساط دریافت می شود : ۲۵۰۰ دلار در ابتدا و زمان عقد قرار داد بعد از آمدن Admission  دانشگاه و گرفتن ویزا ۲۵۰۰ دلار نهایی دریافت می شود.

هزینه ویزای تحصیلی کانادا

انواع هزینه هاهزینه به دلار کانادا
هزینه مربوط به تقاضای صدور ویزای تحصیلی کانادا – به ازای هر نفر ( شامل درخواست افزایش مدت زمان تحصیل)۱۵۰
بازگردانی وضعیت خود به یک دانشجو۳۵۰

(هزینه بازگردانی وضعیت ۲۰۰ دلار و هزینه مجوز تحصیلی جدید ۱۵۰ دلار است)


# هزینه مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

هزینه این روش حدودا ۴۵۰۰ دلار تخمین زده می شود قیمت حدودی این روش به این خاطر است که بستگی به  نوع اسپانسرشیپ که آیا از طریق همسر یا فرزند یا والدین باشد دارد و نسبت به پیچیدگی های پرونده احتمال دارد مبلغ کمی بیشتر یا کمی کم تر شود.

هزینه های حمایت مالی خانواده در کانادا

طرح های اسپانسرینگ خانواده به افرادی که شهروند یا مقیم دائم کانادا هستند کمک می کند تا با حمایت مالی خود بتوانند در این کشور دورهمی خانوادگی داشته باشند. سه نوع هزینه مربوط به اسپانسرینگ خانواده وجود دارد.

اسپانسرینگ کودکان تحت سرپرستی و دیگر بستگان

نوع هزینه پرداختیهزینه به دلار کانادا
حمایت مالی یکی از بستگان که ۲۲ سال یا بیشتر سن دارد۱۰۴۰ (شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلاری، هزینه رسیدگی پرونده ۴۷۵ دلاری و هزینه حق اقامت دائمی ۴۹۰ دلاری)
حمایت مالی از بستگانی که ۲۲ سال سن یا بیشتر دارند (بدون حق اقامت دائمی)۵۵۰ ( شامل هزینه حمایت مالی ۷۵ دلاری، هزینه رسیدگی پرونده ۴۷۵ دلاری)
حمایت مالی از یک کودک وابسته یا فرزندخوانده – به ازای هر فرزند۱۵۰ ( شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلاری به همراه هزینه رسیدگی پرونده ۴۷۵ دلاری)
حمایت مالی از فامیلی که کمتر از ۲۲ سال سن دارد و یا فرزند وابسته شما نیست۶۴۰ (شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلاری، هزینه رسیدگی پرونده ۷۵ دلاری و هزینه حق اقامت دائمی ۴۹۰ دلاری)
حمایت مالی از فامیلی که کمتر از ۲۲ سال سن دارد و یا فرزند وابسته شما نیست (بدون حق اقامت دائم کانادا )۱۵۰ ( شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلاری به همراه هزینه رسیدگی پرونده ۴۷۵ دلاری)
اسپانسرینگ خود و همسر یا شریک حقوقی یکی از بستگان۱۰۴۰ (شامل هزینه رسیدگی پرونده ۵۵۰ دلاری و هزینه حق اقامت دائمی ۴۹۰ دلاری)
اسپانسرینگ خود و همسر یا شریک حقوقی یکی از بستگان (بدون هزینه حق اقامت دائمی)۵۵۰

هزینه سوپر ویزای کانادا

هزینه مربوطههزینه به دلار کانادا
حمایت مالی پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادر بزرگ۱۰۴۰ شامل هزینه حمایت مالی ۷۵ دلار و هزینه رسیدگی ۴۷۵ دلار و حق اقامت دائمی ۴۹۰ دلار
حمایت مالی پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادر بزرگ (بدون هزینه حق اقامت دائمی)۵۵۰ ( شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلار و هزینه رسیدگی پرونده ۴۷۵ دلار)
حمایت مالی شامل همسر یا شریک حقوقی والدین شما یا پدربزرگ و مادربزرگتان۱۰۴۰ ( شامل هزینه رسیدگی به پرونده ۵۵۰ دلار و هزینه حق اقامت دائمی ۴۹۰ دلار)
اسپانسرینگ شامل همسر یا شریک حقوقی والدین شما یا پدربزرگ و مادربزرگتان (بدون هزینه حق اقامت دائم)۵۵۰
حمایت مالی شامل کودک وابسته والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ – به ازای هر فرزند۱۵۰

هزینه حمایت مالی همسر

هزینه مربوطههزینه به دلار کانادا
حمایت مالی اسپانسرشیپ۱۰۴۰ شامل هزینه حمایت مالی ۷۵ دلار و هزینه رسیدگی ۴۷۵ دلار و حق اقامت دائمی ۴۹۰ دلار
حمایت مالی همسر یا شریک حقوقی (بدون هزینه حق اقامت دائمی)۵۵۰ ( شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلار و هزینه رسیدگی پرونده ۴۷۵ دلار)
هزینه حمایت مالی یک کودک وابسته – به ازای هر کودک۱۵۰ ( شامل هزینه اسپانسرینگ ۷۵ دلار و هزینه رسیدگی به تقاضای ۷۵ دلار)
اسپانسرینگ شامل هرگونه کودک وابسته – به ازای هر کودک (شما می توانید هرگونه کودک وابسته به همسر یا شریک حقوقی خود را در فرم تقاضا ثبت کنید)۱۵۰

# هزینه مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

موسسه حقوقی اپلو به هیچ عنوان اقدامی برای پناهندگی کانادا انجام نمی دهد.  وکلای حقوقی این موسسه می گویند متاسفانه بیشتر مردم ایران به دنبال پناهندگی کانادا هستند و در این بین افرادی سود جو قرار گرفته که با دریافت مبلغ زیادی به شما وعده پناهندگی کانادا می دهند. خواهشمندیم گول این افراد سودجو را نخورید. بلکه تلاش کنید تا از روش های دیگر به کانادا مهاجرت کنید.


هزینه های بیومتریک مهاجرت به کانادا

اگر کنسولگری کانادا از شما بخواهد تا مشخصات بیومتریک خود را نیز ثبت کنید، برای این موضوع نیز هزینه ای باید پرداخت گردد. این هزینه، ثبت تصویر دیجیتالی و مجموعه اثر انگشتان را شامل می شود. علاوه بر این، اگر تقاضای خود را در یک مرکز تقاضای ویزای رسمی (VAC) ثبت کرده باشید، هزینه سرویس دهی این مراکز نیز اضافه خواد شد که شامل موارد زیر می شود:

 • بررسی این موضوع که تقاضای شما کامل شده است
 • ارسال پرونده اپلای شما به مرکز ویزا
 • فرستادن پاسپورت ها و مراقبت از اسناد در این پروسه و تا اداره ویزا
 • پیگیری های مربوط به اپلای افراد که به صورت آنلاین ثبت شده اند
نوع هزینه مورد نیازهزینه به دلار کانادا
هزینه مربوط به بیومتریک کانادا – به ازای هر نفر۸۵
هزینه مربوط به بیومتریک – برای خانواده های ۲ نفره یا بیشتر۱۷۰
هزینه مربوط به بیومتریک برای گروه های ۳ نفره و یا هنرمندان اجرا۲۵۵

تعریف سرمایه گذاری


هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

حق الوکاله مهاجرت به کانادا  برای انجام کار مهاجرت همچون سایر امور حقوقی ممکن است متفاوت باشد، ما در این مقاله به هزینه برخی از روش های مهاجرت و ویزا که توسط دفتر وکالت اَپلو اخذ می شود اشاره می کنیم.

هزینه دفتر وکالت اَپلو برای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری ۷۰۰۰ دلار کانادا می باشد . هزینه برای روش خود اشتغالی کانادا ۱۲۰۰۰ دلار کانادا و هزینه برای ویزای تحصیلی کانادا ۵۰۰۰ دلار کانادا می باشد و هزینه روش اسپانسرشیپ کانادا حدود ۴۵۰۰ دلار کانادا می باشد

معمولاً برای انجام همه ی روش  های مهاجرتی موسسه حقوقی مهاجرت اپلو مبلغ را در اقساط از مشتریان دریافت می کند.

نکته مهم !

هزینه های دفتر وکالت نسبت به تخصص و مهارت آن دفتر می تواند بیشتر یا کمتر باشد. این به سابقه ، تخصص و مهارت آن دفتر بستگی دارد .این نکته بسیار مهم است که توانایی وکیل در به انجام رساندن این پرونده چقدر است و چند درصد پرونده های گرفته شده را به انجام رسانده است.

در این مسئله اشتباه رایج افراد این است که به آژانس های مسافرتی یا دفاتر غیر حقوقی مراجعه می کنند. اما آن ها فقط حکم یک واسطه دارند و کار وکالت انجام نمی دهند. به این دلیل قیمت پایین تری نسبت به دفاتر حقوقی دریافت میکنند تا بتوانند با دیگر آژانس ها رقابت کنند و صرفا به پورسانتی که از این واسطه گری عایدشان می شود توجه دارند و نهایتا پرونده را به هر وکیلی که مبلغ کمتری دریافت کند می سپارند و اهمیتی به اینکه پرونده به سر انجام می رسد یا نه ندارند .

حتما بخوانید

یک از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی می باشد. برای اطلاع از شرایط استخدام پرستار خانگی در کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی


هزینه های اولیه زندگی در کانادا چقدر است؟

هزینه اجاره منزل  در مدت یک ماه به طور معمول بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار کانادا متغیر است . این مبلغ بستگی به شهر ، خرید خانه در کانادا و مساحت خانه و تعداد اعضای خانواده دارد. هزینه ی زندگی هم نسبت به اینکه فرد تصمیم به خرید ماشین در کانادا داشته باشد و یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده کند یا خیر متغیر است و برای یک ماه بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار متغیر است.

آیا می دانید کدام یک از شهرهای کانادا برای زندگی مقرون به صرفه نیستند؟ برای آشنایی با گرانترین شهر های کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

گرانترین شهر های کانادا


هزینه های دولتی برای مهاجرت به کانادا چقدر است؟

این هزینه ها در زمان فرستادن پرونده به اداره مهاجرت اخذ می شود. این مبلغ برای هر نوع پرونده مهاجرتی و یا ویزا متفاوت است و معمولا تا ۱۰۰۰ دلار کانادا برای هر فرد می باشد. معمولاً هزینه ی کودکان نصف هزینه ی بزرگسالان است.

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

سوالات متداول


+

در روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری شما علاوه بر هزینه های مربوط به زندگی و ترجمه مدارک و ارسال آنها هزینه وکیل مهاجرت به کانادا را هم باید در نظر بگیرید. به دلیل متغیر بودن هزینه ها برای اطلاعات بیشتر به سایت ایران اپلو مراجعه کنید

+

ین روش به دلیل اثبات فعالیت های فرهنگی هنری پروسه ای بسیار پیچیده دارد که فقط یک وکیل مهاجرت حرفه ای می تواند این پروسه را به صورت موفقیت آمیز سپری کند. این روش به دلیل پیچیدگی روند پیشرفت پرونده قیمت بالاتری دارد برای اطلاعات دقیق تر می توانید به سایت حقوقی ایران اپلو مراجعه کنید.

۴+

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر بهروز سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  ایا این ویزا راحت میشود تهیه کرد
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 1 هفته پیش)
   براي گرفتن ويزاي استارتاپ و اخذ اقامت از اين طريق بايد شرايط لازم وا داشته باشيد. مي توانيد براي اطلاعات بيشتر مقاله مرتبط در وبسايت را مطالعه كنيد و فرم ارزيابي را هم پر كنيد تا شرايط شما بررسي شود.
   edited 
    
 • تصویر کاربر بهنوش سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر ـببخشید سوالی داشتم ،نامزد من پی ار کانادا رو دارن و الان چهارساله مقیم کانادان،ما قرار بود ازدواج کنیم که بتونن برای منم ویزا بگیرن
  اما ایشون اصلا نمیتونن بیان ایران بابت کارشون ، بهشون گفتن از طریق مدارک هویتی من که دستشون هست میتونن کانادا ازدواج غیابی کنیم و بعد برای من درخواست ویزا بدن
  میخواستم بدونم این امکان هست که از طریق مدارکم بدون حضور من ازدواج کنیم داخل خاک کانادا وبعد برای من درخواست ویزا بدن؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 1 هفته پیش)
   سلام، براي ازدواج به صورت غيابي بايد از سازمان هاي مربوطه سوال بفرماييد ولي چنانچه ازدواج شما بصورت رسمي ثبت شود مشكلي براي اقدام از طريق برنامه اسپانسرشيپ و اخذ اقامت كانادا نخواهيد داشت.
    
    
 • تصویر کاربر احسان دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام و و احترام
  اینجانب قصد تآسیس شرکت و اخذ ویزای کار از طریق برنامه آی ام پی را دارم. می خواستم بدانم هزینه و نحوه اقساط وکالت شما در این پرونده ها چگونه است؟ و درصورتی که موفقیت آمیز نباشد آیا مبلغی از هزینه شما کسر می گردد یا خیر؟
  همچنین آیا با هزینه فوق، عملیات ثبت شرکت و تهیه بیزینس پلن به عهده شماست یا خیر؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)
   سلام. هزينه دريافتي براي اين روش به دو فاكتور مبلغ سرمايه گذاري و محل آن بستگي دارد و انجام تمامي مراحل به عهده دفتر اپلو است. لطفا فرم ارزيابي را تكميل كنيد تا مشاورين با شما تماس گرفته و شما را راهنمايي كنند.
    
    
 • تصویر کاربر سیامک دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  بفرمایید، بنده میتونم از طریق مدرک جوشکاری، تراشکاری، اشپزی، از طریق خوداشتغالی و در خواست کار مهاجرت کنم یا خیر، در ضمن عمو بنده سیتیزن کانادا، هستند.
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)
   كسانيكه مشمول برنامه خوداشتغالي براي كانادا مي شوند بايد در زمينه فرهنگي، هنري و يا ورزشي سابقه فعاليت داشته باشند. مي توانيد با پر كردن فرم ارزيابي از وبسايت و بررسي شرايط، از روش مناسب مهاجرتي خود مطلع شويد.
    
    
 • تصویر کاربر Morteza چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام چراجواب سول منو ندادین بعد کد رهگیریشو میزنم میگه اشتباه هست؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 3 هفته پیش)

   به هر حال افسر مربوطه قانع نشده است و شما بايد مدرك معتبر تري براي اثبات بازگشت به كشور بعد از مسابقات ارائه دهيد.

 • تصویر کاربر پردیس دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  دایی بنده خیلی سال اقامت دائم کانادا داره میتونه برای من از طریق طرح اسپانسرینگ خانواده برای مهاجرت اقدام کنه ؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)
   دوست عزيز برنامه اسپانسر شيپ معمولا به افرادي كه با يك شهروند كانادا ازدواج كرده و يا والديني كه فرزندشان مقيم كانادا است، تعلق مي گيرد. در خصوص سوال شما در برخي مواقع خاص و با در نظر گرفتن شرايط خاصي ممكن است تعلق بگيرد.
    
    
 • تصویر کاربر مجید سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر.پارتنر من شهروند کانادایی هستند وقرار ازدواج گذاشتیم ومن میخوام بدونم چطور میتونم برای رفتن به کانادا اقدام کنم و چه شرایطی لازمه.
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   بعد از ازدواج و ارائه مدارك، از طريق اسپانسر شيپ، موفق به اخذ اقامت كانادا خواهيد شد. براي اطلاعات بيشتر لطفا مقاله اسپانسر شيپ در وبسايت را مطالعه كنيد.

 • تصویر کاربر معراج دوشنبه ۱ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  بنده میخوام برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم از طریق کار افرینی حدود ۱۰۰ هزار دلار برای اینکار پس انداز دارم حالا میخواستم ببینم برای مهاجرت به کانادا از این طریق روشی هست؟اگه هست هزینش حدودی چقدر میشه واسه یه نفر .

  بنده لیسانس نرم افزار دارم مدرک ایلتسم دارم با نمره ۷.۵

  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۱ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   براي اخذ اقامت از طريق سرمايه گذاري در كانادا، بسته به هر استان،رقم و شرايط مختلفي وجود دارد. مي توانيد مقالات مربوطه را در وبسايت مطالعه كنيد. براي بررسي شرايط به صورت تخصصي لطفا فرم ارزيابي رو تكميل كنيد تا كارشناسان شرايط شما را بررسي و با شما تماس بگيرند.

 • تصویر کاربر نسرین دوشنبه ۱ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  تجربه 7 سال بازیگری و رتبه اول و دوم در کشوری و تجربه کارگردانی تئاتر برای بچه های مدارس و کانون
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۱ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   از طريق ويزاي خوداشتغالي امكان اخذ اقامت را داريد. لطفا فرم ارزيابي را تكميل كنيد تا با شما تماس بگيريم.

 • تصویر کاربر بهمن یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  ما یک تیم استارت آگی هستیم 4 نفره ک در قالب یک شرکت IT مشغول تکمیل و توسعه سیستممان هستیم. آیا شما اسگانسر دارید ک ساپورتینگ لتر بگیرید برامون؟ هزینش رو اگه اعلام کنید میتونیم وارد قرارداد بشیم
  متشکرم - حاج رضایی
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش)
   از طريق استارتاپ مي توانيد اقدام كنيد ولي شرايط بايد بصورت تخصصي تر بررسي شود. لطفا در وبسايت فرم ارزيابي مهاجرت وا تكميل كنيد تا كارشناسان با شما تماس بگيرند.
    
    
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر
فرم ارزیابی مهاجرت صفحه اینستاگرام