بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 + مزایا و حقوق (به روز رسانی 2020)

با توجه به این که بازار کار در کانادا دائما در حال تکامل است تا شغل های جدید و نیازمندی های بیزینسی را پوشش دهد، بسیاری از کارکنان متخصص می توانند بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  را تصاحب کرده و مشغول به کار شوند.

وب سایت Immigration.ca  هشت شغل پر طرفدار که بیشتر مورد نیاز هستند را برای کارکنان متخصص در کانادا را مرور کرده است و آنها را با انواع ویزای کانادا آشنا می کند. بدین صورت هر شخصی متناسب با حرفه خود می تواند با دریافت ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کند.

این سایت همچنین مشاغل پر طرفدار تر در بازار کار کانادا را با مشاغل مدنظر متقاضیانی که در ۱۲ ماه گذشته در سیستم ورودی Canada Express Entry تایید صلاحیت شدند مقایسه کرده است.

متاسفانه بسیاری از جوانان ما پناهندگی کانادا را به مهاجرت کاری ترجیح می دهند. امید است این مقاله به شما در یافتن شغلی مناسب و پاسخ به سوال بهترین شغل کانادا برای مهاجرت چیست کمک کند.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹

در این مقاله می خواهیم بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

نماینده بخش فروش (Sales Representative)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا نماینده بخش فروش است. یک نماینده فروش قوی و متخصص می تواند یک کسب و کار را موفق و پر درآمد کند و به همین خاطر این شغل در کانادا بسیار مورد توجه بوده است و بیش از ۸۵۰۰ آگهی نیازمندی مربوط به جذب نماینده فروش در Jobs Bank منتشر شده اند.

نقش های ارتباطی – ارتباط کسب و کار با مشتری و کسب و کار با کسب و کار – نیز در این زمره قرار دارند. حقوق پایه این شغل که حدود ۶۴ هزار دلار است معمولا همراه با کمیسیون و تشویقی های خاصی همراه می شود:

 • بازه حقوقی: ۵۲ تا ۶۴ هزار دلار
 • ۸۶۳۲ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCمشخصات و توضیحات شغلNOC
۶۲۱۱سوپروایزر بخش خرده فروشیB
۶۲۲۱متخصصان فنی فروش – خرید و فروش کلیB
۶۲۲۲خریداران خرده و کلیB
۶۲۳۱مسئولان بیمه و دلال هاB
۶۲۳۲مسئولان مشاور املاک و نماینده های فروشB
۶۲۳۵نماینده های مالی فروشB

مجوز کار موقت در کانادا

 بهترین شغل برای مهاجرت حسابداری است

هر چه کسب و کار بزرگ تر باشد، بخش حسابداری نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند و به همین خاطر این شغل در جایگاه دوم از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است.

یک بخش مهم از شغل حسابداری، دادن مشاوره مربوط به تعهد مالی به مشتریان است، اما شغل حسابداری عمدتا مربوط به کمک به کسب و کارها و افراد خاص در مدیریت امور مالی آنهاست. جایگاه شغلی حسابدار حرفه ای چارتری (CPA) تاریخچه بسیار قوی در استخدام مشاغل کانادا دارد و انتظار می رود این روند کماکان ادامه داشته باشد.

 • بازه حقوقی: ۶۳ هزار دلار الی ۷۵ هزار دلار
 • ۷۲۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۱۱۱مدیریت مالی۰
۱۱۱۱حساب رسان مالی و حسابدارانA

 

شما عزیزان اگر با مشاغل موجود نمی توانید به کانادا مهاجرت کنید ، می توانید از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری


مدیر پروژه مهندسی (Engineering Project Manager)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا که دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی است مدیر پروژه مهندسی است.هنگامی که یک پروژه ساخت به خوبی پیگیری شده و پیشرفت می کند می توان مطمئن بود که پای یک مدیر پروژه مهندسی در میان است.

برای این جایگاه شغلی تقاضای زیادی در کشور کانادا وجود دارد و دلایلی نیز برای این موضوع مطرح هستند. از جمله این دلایل می توان به بازار رو به رشد مسکن، برنامه ریزی های خاص دولت فدرال این کشور و همچنین طراحی و اجرای چندین طرح های زیر ساختی بزرگ اشاره داشت.

 • بازه حقوقی: ۷۴ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۴۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۱مدیریت مهندسی۰

 

 تحلیل گر کسب و کار (Business Analyst)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  تحلیل گر کسب و کار است. یک تحلیل گر کسب و کار دائما به دنبال راه هایی است که باعث می شوند یک کسب و کار به خوبی رشد کرده و رو به جلو پیش برود و بهینه سازی آن را انجام می دهد.

بنابراین برای این جایگاه شغلی به مهارت های حوزه فناوری و مشوق مالی نیاز است و همه این ها به نقش خاص تحلیل گر بستگی دارد. شرکت های بزرگ و پروژه های زیر ساختی معمولا چندین تحلیل گر کسب و کار برای حوزه های مختلف شرکت استخدام می کنند.

 • بازه حقوقی: ۷۳ هزار دلار الی ۸۷ هزار دلار
 • ۱۰۸۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC

 

توضیحات و مشخصات شغلNOC
۱۱۲۲مشاغل حرفه ای در بخش مشاوره مدیریت کسب و کارA
۲۱۷۱تحلیل گر های سیستم اطلاعاتی و مشاورینA
۴۱۶۲اقتصاد دان ها و پژوهشگران سیاست گذاری های اقتصادی و تحلیل گرانA
۴۱۶۳افسران رشد کسب و کار و پژوهشگران بازاریابی و مشاورانA

 

.نکته ای که بسیار حائز اهمیت است سبک امتیاز بندی مهاجرت به کانادا است. شما در کنار یافتن شغل خوب در کانادا باید امتیازات لازم را برای مهاجرت دریافت کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم امتیاز دهی مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

مدیر پروژه آی تی (IT Project Manager)

بدون شک همه می دانیم که فردی می تواند در پست مدیر آی تی یک کسب و کار فعالیت کند که مهارت های وی در حوزه فناوری بسیار بالا باشند.

اما علاوه بر این موضوع توانایی های دیگری نظیر متعادل کردن پروژه های فناوری در حوزه مدیریت زمان، کارکنان و بودجه پروژه نیز مورد نیاز هستند. مدیران پروژه های آی تی هر شرکت مسئول این هستند که پروژه های حوزه فناوری که به رشد کسب و کار کمک شایانی می کنند را با موفقیت تکمیل نمایند.

 • بازه حقوقی: ۹۲ هزار دلار الی ۱۱۴ هزار دلار
 • ۱۹۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۳مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعات۰

 

دفتر کار در کانادا

مدیر حساب (Account Manager)

مدیران حوزه حساب مسئول این هستند که مشتریان فعلی یک کسب و کار را راضی نگه دارند و همچنین برای کسب و کار مربوطه مشتریان جدید پیدا کنند. بنابراین وظیفه و فعالیت های افرادی که در این پست فعالیت می کنند برای یک بیزینس حیاتی است. این افراد در واقع محور اصلی یک شرکت در روابط بین دو کسب و کار مختلف با هم هستند.

 • بازه حقوقی: ۷۵ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۱۸۶ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۰۱۲۵مدیران سرویس های بیزینسی دیگر۰
۰۶۰۱مدیران فروش شرکتی۰

 

مهندس نرم افزار (Software Engineer)

برای تمامی اپلیکیشن های هوشمند و عالی در گوشی شما و یا برنامه های رایانه ای بزرگ و کاربردی، یک طراح و توسعه دهنده نرم افزاری و شاید یک تیم توسعه دهنده ضروری هستند.

بخش اعظمی از حوزه های مختلف صنعتی و تجاری هم اکنون وابستگی زیادی به نرم افزار و اپلیکیشن ها دارند و بخشی از کارکرد آن ها مربوط به همین حوزه می شود.

بدین ترتیب دیگر تنها شرکت های فناوری نیستند که باید اپلیکیشن ها و برنامه های جدید بسازند. کارکنان متخصص و متقاضی این حوزه، شغلی را از بین حوزه های مختلف کاری انتخاب خواهند کرد.

 • بازه حقوقی: ۸۳ هزار دلار الی ۹۹ هزار دلار
 • ۲۶۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۲۱۷۳طراحان و مهندسان نرم افزاری (توسعه دهندگان)A

آیا با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آشنا هستید؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مسئول حوزه استخدام کارمند (Recruiter)

در جایی که صنعت رو به رشد و پیشرفت است و بازار کار سلامت کامل دارد، مسئولان حرفه ای و خوب در بخش استخدام مورد نیاز هستند تا مطمئن شوند کسب کار ها در حال پر کردن مشاغل خالی خود با کارمندان مناسب و کار بلد هستند.

کسب و کار ها در تمامی نقاط کانادا رو به رشد هستند، بدین معنا که کارمندان جدید و زیادی مورد نیاز هستند، و شغل این افراد پیدا کردن کارمندان مناسب برای موقعیت های شغلی خالی آن ها است.

 • بازه حقوقی: ۵۹ هزار دلار الی ۷۱ هزار دلار
 • ۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۱۲۲۳منابع انسانی و افسران حوزه استخدام نیرو های جدیدB

 

خود اشتغالی کانادا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند.

آیا با هزینه های اخذ ویزای کانادا آشنا هستید؟ آیا می دانید هزینه ویزای اقامت دائم با ویزای اقامت موقت چقدر است؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

هزینه اخذ ویزای کانادا

سیستم ورودی شغلی Express Entry کانادا چگونه افراد را مقایسه و ارزیابی می کند؟

در اینجا آمار های مختلف مربوط به سیستم پذیرش شغلی کشور کانادا بررسی و تحلیل گردیده است و یک لیست کاربردی از مشاغل برتر متقاضیانی که برای اقامت دائم کانادا  در سال ۲۰۱۸دعوت شده بودند ایجاد گردیده است.

لیست ده شغل برتر در برنامه Express Entry کانادا در سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی با کد NOC 21 در رده اول هستند. میزان محبوبیت و آمار این دسته از مشاغل حرفه ای حدود ۳ برابر پذیرش نسبت به رده دوم سال ۲۰۱۸ بوده است.

برترین پذیرش های سال ۲۰۱۸ سیستم Express Entry شغلی در کانادا

موقعیتکد NOCتوضیحات شغلتعداد پذیرش در سال ۲۰۱۸
۱۲۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی۹۶۲۰
۲۲۲مشاغل فنی مرتبط با علوم طبیعی و کاربردی۳۴۵۰
۳۱۲سوپروایزر های مدیریت و مالی و مشاغل مدیریتی۳۳۵۵
۴۱۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در کسب و کار و امور مالی۳۳۴۰
۵۰۱-۰۵مشاغل تخصصی مدیریت متوسط۲۵۰۰
۶۶۳سوپروایزر های خدماتی و مشاغل خدمات تخصصی۲۴۹۵
۷۶۲سوپروایزر های خرده فروشی و مشاغل تخصصی فروش۱۸۷۵
۸۴۰مشاغل حرفه ای در حوزه آموزش و تحصیلات۱۷۷۰
۹۰۶مشاغل مدیریت متوسط۱۵۹۵
۱۰۷۲تجارت های صنعتی، الکتریکی و ساختمانی۱۲۷۵

 

حتما بخوانید

آیا با روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری آشنا هستید؟ آیا می دانید اکسپرس اینتیر بعه چه معناست؟ برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

منبع: IRCC

در لیست موقعیت های شغلی مورد نیاز در سال ۲۰۱۸، مهندسین نرم افزار (NOC 2173) و تحلیل گران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171) دو شغل کد ۲۱ از NOC هستند که در گزارش آمده اند.

یک نکته مهم دیگر این است که دومین شغل در سیستم پذیرش شغلی کانادا – سیستم Express Entry – از لیست NOC 22 هستند: مشاغل فنی مرتبط با علوم کاربردی و طبیعی. همین موضوع باعث شده است مشاغل مرتبط با حوزه فناوری جذاب تر نیز باشند.

یک لیست گسترده از کد های NOC و مشخصات و خصوصیات آن ها هم در لیست پذیرش و هم در لیست مشاغل مورد نیاز وجود دارند. از جمله آن ها می توان به کد های ۲۱، ۱۲، ۱۱، ۰۱-۰۵، ۶۲ و همچنین ۰۶  اشاره کرد.

این ارتباط قابل توجه قدرت بالای سیستم پذیرش شغلی یا همان Express Entry کانادا را در هدف قرار دادن مهاجران اقتصادی نشان می دهد. چرا که این مهاجران کسانی است که به زودی کمبود ها و مشاغل مورد نیاز را در بازار کار کانادا پر خواهند کرد.

مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰

با توجه به ابقای دولت ترودو برای چهارساله ۲۰۱۹ – ۲۰۲۳ به نظر می رسد سیاست های کلی مهاجرتی کانادا تغییرات قابل ملاحظه ای نداشته باشد.

البته در سال ۲۰۱۹ تغییراتی در این سیاست ها اجرا شد که می توان تمرکز بیشتر بر روی برنامه های مهاجرت استانی و افزودن برنامه های مهاجرتی برای نیازمندی های خاص مثل برنامه اخذ اقامت دائم کانادا برای کارکنان بخش صنایع غذایی از این جمله است.

در راستای همین سیاست های جدید به نظر می رسد، اولویت با مشاغلی است که کمبود نیروی کار فوری در کانادا داشته باشند. به علت افزایش جمعیت سالخورده کانادا و کمبود نیرو برای خدمات دهی به قشر بازنشسته پیش بینی می شود در مشاغل زیر نیروی کار خارجی بیشتری در سال ۲۰۲۰ به کانادا جذب شود :

 • پرستاران و مددکاران حرفه ای
 • دستیار فیزیوتراپی و طب فیزیکی
 • روانشناس و مشاور
 • داروساز
 • متخصص بینایی سنجی

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

۱+

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر محمد شنبه ۲۴ اسفند ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باعرض سلام و احترام
  من مهندس متالورژی با 45 سال سن و 20 سال سابقه کارصنعتی در زمینه گالوانیزه گرم و پوشش دهی قطعات فولادی و همچنین ده سال مدیریت شرکت هستم.
  سوال اول اینکه با همین شرایط کارتخصصی در کانادا پیدا خواهم کرد؟
  سوال دوم چگونه و کجا امکان مهارت اموزی جهت شاغل شدن در کانادا را دارم؟
  آیا بعد از مهاجرت به کانادا میتوانم مهارت های مرتبط را در کالج یا موسسه ای برای سهولت در شاغل شدن را آموزش ببینم؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان شنبه ۲۴ اسفند ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام. برای دریافت ویزای کار کشور کانادا، باید یک پیشنهاد کاری از طرف کارفرمایان کانادا داشته باشید. برای دریافت ویزای کار ، باید فاکتورها و شرایط لازم مانند جاب آفر، مدرک زبان، تحصیلات مرتبط، سابقه کار و ... را داشته باشید تا بعد از کسب تاییدیه (LMIA)، اجازه کار موقت در کانادا صادر شود، و این پروسه براحتی صورت نمی گیرد. البته برخی از مشاغل نیاز به داشتن تاییدیه در کانادا ندارند و ویزای کار برای متقاضیان، در صورت داشتن شرایط اولیه، صادر می شود. با توجه به سوابق مدیریتی شما روش های سرمایه گذاری( مهاجرت از طریق کارآفرینی و مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا) هم می تواند گزینه مناسبی برای اخذ اقامت کانادا باشد. توصیه می شود برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی شرایط خود،فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کرده تا کارشناسان بعد از بررسی، با شما تماس بگیرند. همچنین افرادی که به کانادا مهاجرت کرده و اقامت (کارت PR) را دریافت می کنند، اجازه تحصیل و اجازه کار را خواهند داشت.

 • تصویر کاربر م... چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و وقت بخیر
  ببخشید بنطر شما برای مهاجرت کاری و درامد بیشتر در کانادا رشته مدیریت بازاریابی بهتره یا مدیریت منابع انسانی؟؟ با مدرک فوق لیسانس
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. از آنجائیکه کشور کانادا با کمبود نیرو در مشاغل مدیریتی روبرو می ­باشد، از افراد متخصص در این حرفه در بخش های مدیریت محصول؛ بازاریابی، مدیریت پروژه، مدیریت فروش، مدیریت اجرایی و مدیریت فنی استقبال می ­نماید. برای اخذ ویزای کار و یا اقامت کشور کانادا، باید فاکتورهای لازم مثل شرایط سنی، سابقه کار، دانش زبان و مدرک تحصیلی مرتبط را داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، می توانید فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را تکمیل کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

 • تصویر کاربر Artan سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام. خسته نباشید.
  من دارای یک خانواده 4 نفره هستم. و میخوام از طریق ویزای کار توسط همسرم اقدام به مهاجرت بکنم. امکانش هست راهنماییم کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. برای دریافت مشاوره رایگان، فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا کارشناسان با بررسی دقیق شرایط، شما را راهنمایی کنند.

 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  آیا با مدرک لیسانس داروسازی ارمنستان میشه در ازمون تایید مدرک کانادا شرکت کرد؟
  امکان پذیرش ارشد داروسازی صنعتی وجود دارد؟
  یا میشه در دوره های تکنسین داروسازی دوساله شرکت کرد؟
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. بله می توانید برای ادامه تحصیل وارد کانادا شوید. داشتن مدرک زبان آیلتس آکادمیک با نمره حداقل 6 و داشتن تمکن مالی کافی، برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا الزامیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید مقاله چگونه به راحتی ویزای تحصیلی کانادا بگیریم؟ را از وبسایت مطالعه فرمایید. 

 • تصویر کاربر وحید چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  باسلام.من تکنسین برق و شبکه کامپیوتر هستم مدرک تحصیلیم کاردانی برق هست و دارای مدارک آموزشگاهی شبکه و برق هم دارم ...مدیر پروژه شرکت هم بوده ام وسبواق اجرایی زیادی دارم علیرغم اینکه ۲۶ سالمه.زبان انگلیسی هم دارم میخونم.چطوری میتونم اقدام کنم برای ویزای کار و اینکه تو زمینه شغلیم مدار بیشتری بگیرم چقدر موثر هست؟ممنون از راهنماییتون و اینکه حدل امکان میخواهم متاهلی برم.
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای کار از کانادا، باید یک پیشنهاد کاری از این کشور داشته باشید. علاوه براین، مدرک تحصیلی، دانش زبان و سابقه کار در اخذ ویزای کار کشور کانادا بسیار موثر است.  توصیه می شود تا  فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما بصورت دقیق تر توسط کارشناسان بررسی شود.

 • تصویر کاربر نسیم چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  آیا یاد گرفتن پتینه کاری و گچبری بدرد مهاجرت میخوره جزء مشاغل مهاجرت است
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ هر نوع ویزا و یا اقامت کشور کانادا، باید شرایط فرد متقاضی بررسی شود. دانستن یک حرفه بدون سابقه کاری تاثیری در روند مهاجرت ندارد. توصیه می شود فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شده و مسیر مهاجرتی و مدارک لازم آن برای شما مشخص شود.

 • تصویر کاربر آنیتا دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من لیسانس حسابداری دارم البته ارشد خوندم ولی پایان نامه تحویل ندادم ۸ سال سابقه کار حسابداری در شرکت دولتی دارم متاهلم و یه بچه دارم برای مهاجرت باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام، شرایطتون را بصورت کلی بیان کردید چون علاوه بر مدرک تحصیلی و سابقه کار، فاکتورهای دیگری هم برای مهاجرت لازم است. فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا شرایط شما بصورت تخصصی تر بررسی شود.

 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  من کارمند بانک هستم و متاهل، دارای دو فرزند ۸ساله و ۶ساله ، خواستم ببینم آیا میتونم نسبت به اقامت اقدام کنم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام بله. فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شود.

 • تصویر کاربر میلاد دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیربنده30سال سن دارم راننده پایه یک هستم همسرم مهندس کامپیوتره یه دختر4ساله هم داریم پیشنهادشماواسه مهاجرت کدوم کشورهست؟که هم مشکل کارپیدانکنیم وهم پناهندگی اگرم اطلاعاتی درموردهزینه رفت دارین ممنون میشم دراختیارمون بزارین
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام، موسسه حقوقی ایران اپلو فقط در زمینه اخذ اقامت کانادا فعالیت دارد. شرایط شما بصورت کلی ذکر شده و برای امکان اخذ اقامت کانادا برای شما و خانوادتان، نیاز به بررسی دقیق تر است. فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود. و موسسه اپلو خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد

 • تصویر کاربر میلاد دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیربنده30سال سن دارم راننده پایه یک هستم همسرم مهندس کامپیوتره یه دختر4ساله هم داریم پیشنهادشماواسه مهاجرت کدوم کشورهست؟که هم مشکل کارپیدانکنیم وهم پناهندگی اگرم اطلاعاتی درموردهزینه رفت دارین ممنون میشم دراختیارمون بزارین
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام، موسسه حقوقی ایران اپلو فقط در زمینه اخذ اقامت کانادا فعالیت دارد. شرایط شما بصورت کلی ذکر شده و برای امکان اخذ اقامت کانادا برای شما و خانوادتان، نیاز به بررسی دقیق تر است. فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود. و موسسه اپلو خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر