بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 + مزایا و حقوق (به روز رسانی 2020)

با توجه به این که بازار کار در کانادا دائما در حال تکامل است تا شغل های جدید و نیازمندی های بیزینسی را پوشش دهد، بسیاری از کارکنان متخصص می توانند بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  را تصاحب کرده و مشغول به کار شوند.

وب سایت Immigration.ca  هشت شغل پر طرفدار که بیشتر مورد نیاز هستند را برای کارکنان متخصص در کانادا را مرور کرده است و آنها را با انواع ویزای کانادا آشنا می کند. بدین صورت هر شخصی متناسب با حرفه خود می تواند با دریافت ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کند.

این سایت همچنین مشاغل پر طرفدار تر در بازار کار کانادا را با مشاغل مدنظر متقاضیانی که در ۱۲ ماه گذشته در سیستم ورودی Canada Express Entry تایید صلاحیت شدند مقایسه کرده است.

متاسفانه بسیاری از جوانان ما پناهندگی کانادا را به مهاجرت کاری ترجیح می دهند. امید است این مقاله به شما در یافتن شغلی مناسب و پاسخ به سوال بهترین شغل کانادا برای مهاجرت چیست کمک کند.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹

در این مقاله می خواهیم بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

نماینده بخش فروش (Sales Representative)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا نماینده بخش فروش است. یک نماینده فروش قوی و متخصص می تواند یک کسب و کار را موفق و پر درآمد کند و به همین خاطر این شغل در کانادا بسیار مورد توجه بوده است و بیش از ۸۵۰۰ آگهی نیازمندی مربوط به جذب نماینده فروش در Jobs Bank منتشر شده اند.

نقش های ارتباطی – ارتباط کسب و کار با مشتری و کسب و کار با کسب و کار – نیز در این زمره قرار دارند. حقوق پایه این شغل که حدود ۶۴ هزار دلار است معمولا همراه با کمیسیون و تشویقی های خاصی همراه می شود:

 • بازه حقوقی: ۵۲ تا ۶۴ هزار دلار
 • ۸۶۳۲ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCمشخصات و توضیحات شغلNOC
۶۲۱۱سوپروایزر بخش خرده فروشیB
۶۲۲۱متخصصان فنی فروش – خرید و فروش کلیB
۶۲۲۲خریداران خرده و کلیB
۶۲۳۱مسئولان بیمه و دلال هاB
۶۲۳۲مسئولان مشاور املاک و نماینده های فروشB
۶۲۳۵نماینده های مالی فروشB

مجوز کار موقت در کانادا

 بهترین شغل برای مهاجرت حسابداری است

هر چه کسب و کار بزرگ تر باشد، بخش حسابداری نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند و به همین خاطر این شغل در جایگاه دوم از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است.

یک بخش مهم از شغل حسابداری، دادن مشاوره مربوط به تعهد مالی به مشتریان است، اما شغل حسابداری عمدتا مربوط به کمک به کسب و کارها و افراد خاص در مدیریت امور مالی آنهاست. جایگاه شغلی حسابدار حرفه ای چارتری (CPA) تاریخچه بسیار قوی در استخدام مشاغل کانادا دارد و انتظار می رود این روند کماکان ادامه داشته باشد.

 • بازه حقوقی: ۶۳ هزار دلار الی ۷۵ هزار دلار
 • ۷۲۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۱۱۱مدیریت مالی۰
۱۱۱۱حساب رسان مالی و حسابدارانA

 

شما عزیزان اگر با مشاغل موجود نمی توانید به کانادا مهاجرت کنید ، می توانید از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری


مدیر پروژه مهندسی (Engineering Project Manager)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا که دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی است مدیر پروژه مهندسی است.هنگامی که یک پروژه ساخت به خوبی پیگیری شده و پیشرفت می کند می توان مطمئن بود که پای یک مدیر پروژه مهندسی در میان است.

برای این جایگاه شغلی تقاضای زیادی در کشور کانادا وجود دارد و دلایلی نیز برای این موضوع مطرح هستند. از جمله این دلایل می توان به بازار رو به رشد مسکن، برنامه ریزی های خاص دولت فدرال این کشور و همچنین طراحی و اجرای چندین طرح های زیر ساختی بزرگ اشاره داشت.

 • بازه حقوقی: ۷۴ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۴۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۱مدیریت مهندسی۰

 

 تحلیل گر کسب و کار (Business Analyst)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  تحلیل گر کسب و کار است. یک تحلیل گر کسب و کار دائما به دنبال راه هایی است که باعث می شوند یک کسب و کار به خوبی رشد کرده و رو به جلو پیش برود و بهینه سازی آن را انجام می دهد.

بنابراین برای این جایگاه شغلی به مهارت های حوزه فناوری و مشوق مالی نیاز است و همه این ها به نقش خاص تحلیل گر بستگی دارد. شرکت های بزرگ و پروژه های زیر ساختی معمولا چندین تحلیل گر کسب و کار برای حوزه های مختلف شرکت استخدام می کنند.

 • بازه حقوقی: ۷۳ هزار دلار الی ۸۷ هزار دلار
 • ۱۰۸۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC

 

توضیحات و مشخصات شغلNOC
۱۱۲۲مشاغل حرفه ای در بخش مشاوره مدیریت کسب و کارA
۲۱۷۱تحلیل گر های سیستم اطلاعاتی و مشاورینA
۴۱۶۲اقتصاد دان ها و پژوهشگران سیاست گذاری های اقتصادی و تحلیل گرانA
۴۱۶۳افسران رشد کسب و کار و پژوهشگران بازاریابی و مشاورانA

 

.نکته ای که بسیار حائز اهمیت است سبک امتیاز بندی مهاجرت به کانادا است. شما در کنار یافتن شغل خوب در کانادا باید امتیازات لازم را برای مهاجرت دریافت کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم امتیاز دهی مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

مدیر پروژه آی تی (IT Project Manager)

بدون شک همه می دانیم که فردی می تواند در پست مدیر آی تی یک کسب و کار فعالیت کند که مهارت های وی در حوزه فناوری بسیار بالا باشند.

اما علاوه بر این موضوع توانایی های دیگری نظیر متعادل کردن پروژه های فناوری در حوزه مدیریت زمان، کارکنان و بودجه پروژه نیز مورد نیاز هستند. مدیران پروژه های آی تی هر شرکت مسئول این هستند که پروژه های حوزه فناوری که به رشد کسب و کار کمک شایانی می کنند را با موفقیت تکمیل نمایند.

 • بازه حقوقی: ۹۲ هزار دلار الی ۱۱۴ هزار دلار
 • ۱۹۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۳مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعات۰

 

دفتر کار در کانادا

مدیر حساب (Account Manager)

مدیران حوزه حساب مسئول این هستند که مشتریان فعلی یک کسب و کار را راضی نگه دارند و همچنین برای کسب و کار مربوطه مشتریان جدید پیدا کنند. بنابراین وظیفه و فعالیت های افرادی که در این پست فعالیت می کنند برای یک بیزینس حیاتی است. این افراد در واقع محور اصلی یک شرکت در روابط بین دو کسب و کار مختلف با هم هستند.

 • بازه حقوقی: ۷۵ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۱۸۶ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۰۱۲۵مدیران سرویس های بیزینسی دیگر۰
۰۶۰۱مدیران فروش شرکتی۰

 

مهندس نرم افزار (Software Engineer)

برای تمامی اپلیکیشن های هوشمند و عالی در گوشی شما و یا برنامه های رایانه ای بزرگ و کاربردی، یک طراح و توسعه دهنده نرم افزاری و شاید یک تیم توسعه دهنده ضروری هستند.

بخش اعظمی از حوزه های مختلف صنعتی و تجاری هم اکنون وابستگی زیادی به نرم افزار و اپلیکیشن ها دارند و بخشی از کارکرد آن ها مربوط به همین حوزه می شود.

بدین ترتیب دیگر تنها شرکت های فناوری نیستند که باید اپلیکیشن ها و برنامه های جدید بسازند. کارکنان متخصص و متقاضی این حوزه، شغلی را از بین حوزه های مختلف کاری انتخاب خواهند کرد.

 • بازه حقوقی: ۸۳ هزار دلار الی ۹۹ هزار دلار
 • ۲۶۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۲۱۷۳طراحان و مهندسان نرم افزاری (توسعه دهندگان)A

آیا با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آشنا هستید؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مسئول حوزه استخدام کارمند (Recruiter)

در جایی که صنعت رو به رشد و پیشرفت است و بازار کار سلامت کامل دارد، مسئولان حرفه ای و خوب در بخش استخدام مورد نیاز هستند تا مطمئن شوند کسب کار ها در حال پر کردن مشاغل خالی خود با کارمندان مناسب و کار بلد هستند.

کسب و کار ها در تمامی نقاط کانادا رو به رشد هستند، بدین معنا که کارمندان جدید و زیادی مورد نیاز هستند، و شغل این افراد پیدا کردن کارمندان مناسب برای موقعیت های شغلی خالی آن ها است.

 • بازه حقوقی: ۵۹ هزار دلار الی ۷۱ هزار دلار
 • ۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۱۲۲۳منابع انسانی و افسران حوزه استخدام نیرو های جدیدB

 

خود اشتغالی کانادا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند.

آیا با هزینه های اخذ ویزای کانادا آشنا هستید؟ آیا می دانید هزینه ویزای اقامت دائم با ویزای اقامت موقت چقدر است؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

هزینه اخذ ویزای کانادا

سیستم ورودی شغلی Express Entry کانادا چگونه افراد را مقایسه و ارزیابی می کند؟

در اینجا آمار های مختلف مربوط به سیستم پذیرش شغلی کشور کانادا بررسی و تحلیل گردیده است و یک لیست کاربردی از مشاغل برتر متقاضیانی که برای اقامت دائم کانادا  در سال ۲۰۱۸دعوت شده بودند ایجاد گردیده است.

لیست ده شغل برتر در برنامه Express Entry کانادا در سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی با کد NOC 21 در رده اول هستند. میزان محبوبیت و آمار این دسته از مشاغل حرفه ای حدود ۳ برابر پذیرش نسبت به رده دوم سال ۲۰۱۸ بوده است.

برترین پذیرش های سال ۲۰۱۸ سیستم Express Entry شغلی در کانادا

موقعیتکد NOCتوضیحات شغلتعداد پذیرش در سال ۲۰۱۸
۱۲۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی۹۶۲۰
۲۲۲مشاغل فنی مرتبط با علوم طبیعی و کاربردی۳۴۵۰
۳۱۲سوپروایزر های مدیریت و مالی و مشاغل مدیریتی۳۳۵۵
۴۱۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در کسب و کار و امور مالی۳۳۴۰
۵۰۱-۰۵مشاغل تخصصی مدیریت متوسط۲۵۰۰
۶۶۳سوپروایزر های خدماتی و مشاغل خدمات تخصصی۲۴۹۵
۷۶۲سوپروایزر های خرده فروشی و مشاغل تخصصی فروش۱۸۷۵
۸۴۰مشاغل حرفه ای در حوزه آموزش و تحصیلات۱۷۷۰
۹۰۶مشاغل مدیریت متوسط۱۵۹۵
۱۰۷۲تجارت های صنعتی، الکتریکی و ساختمانی۱۲۷۵

 

حتما بخوانید

آیا با روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری آشنا هستید؟ آیا می دانید اکسپرس اینتیر بعه چه معناست؟ برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

منبع: IRCC

در لیست موقعیت های شغلی مورد نیاز در سال ۲۰۱۸، مهندسین نرم افزار (NOC 2173) و تحلیل گران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171) دو شغل کد ۲۱ از NOC هستند که در گزارش آمده اند.

یک نکته مهم دیگر این است که دومین شغل در سیستم پذیرش شغلی کانادا – سیستم Express Entry – از لیست NOC 22 هستند: مشاغل فنی مرتبط با علوم کاربردی و طبیعی. همین موضوع باعث شده است مشاغل مرتبط با حوزه فناوری جذاب تر نیز باشند.

یک لیست گسترده از کد های NOC و مشخصات و خصوصیات آن ها هم در لیست پذیرش و هم در لیست مشاغل مورد نیاز وجود دارند. از جمله آن ها می توان به کد های ۲۱، ۱۲، ۱۱، ۰۱-۰۵، ۶۲ و همچنین ۰۶  اشاره کرد.

این ارتباط قابل توجه قدرت بالای سیستم پذیرش شغلی یا همان Express Entry کانادا را در هدف قرار دادن مهاجران اقتصادی نشان می دهد. چرا که این مهاجران کسانی است که به زودی کمبود ها و مشاغل مورد نیاز را در بازار کار کانادا پر خواهند کرد.

مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰

با توجه به ابقای دولت ترودو برای چهارساله ۲۰۱۹ – ۲۰۲۳ به نظر می رسد سیاست های کلی مهاجرتی کانادا تغییرات قابل ملاحظه ای نداشته باشد.

البته در سال ۲۰۱۹ تغییراتی در این سیاست ها اجرا شد که می توان تمرکز بیشتر بر روی برنامه های مهاجرت استانی و افزودن برنامه های مهاجرتی برای نیازمندی های خاص مثل برنامه اخذ اقامت دائم کانادا برای کارکنان بخش صنایع غذایی از این جمله است.

در راستای همین سیاست های جدید به نظر می رسد، اولویت با مشاغلی است که کمبود نیروی کار فوری در کانادا داشته باشند. به علت افزایش جمعیت سالخورده کانادا و کمبود نیرو برای خدمات دهی به قشر بازنشسته پیش بینی می شود در مشاغل زیر نیروی کار خارجی بیشتری در سال ۲۰۲۰ به کانادا جذب شود :

 • پرستاران و مددکاران حرفه ای
 • دستیار فیزیوتراپی و طب فیزیکی
 • روانشناس و مشاور
 • داروساز
 • متخصص بینایی سنجی

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

۱+

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر آنیتا دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام من لیسانس حسابداری دارم البته ارشد خوندم ولی پایان نامه تحویل ندادم ۸ سال سابقه کار حسابداری در شرکت دولتی دارم متاهلم و یه بچه دارم برای مهاجرت باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش)

   سلام، شرایطتون را بصورت کلی بیان کردید چون علاوه بر مدرک تحصیلی و سابقه کار، فاکتورهای دیگری هم برای مهاجرت لازم است. فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا شرایط شما بصورت تخصصی تر بررسی شود.

 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  من کارمند بانک هستم و متاهل، دارای دو فرزند ۸ساله و ۶ساله ، خواستم ببینم آیا میتونم نسبت به اقامت اقدام کنم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش)

   سلام بله. فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شود.

 • تصویر کاربر میلاد دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیربنده30سال سن دارم راننده پایه یک هستم همسرم مهندس کامپیوتره یه دختر4ساله هم داریم پیشنهادشماواسه مهاجرت کدوم کشورهست؟که هم مشکل کارپیدانکنیم وهم پناهندگی اگرم اطلاعاتی درموردهزینه رفت دارین ممنون میشم دراختیارمون بزارین
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش)

   سلام، موسسه حقوقی ایران اپلو فقط در زمینه اخذ اقامت کانادا فعالیت دارد. شرایط شما بصورت کلی ذکر شده و برای امکان اخذ اقامت کانادا برای شما و خانوادتان، نیاز به بررسی دقیق تر است. فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود. و موسسه اپلو خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد

 • تصویر کاربر میلاد دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیربنده30سال سن دارم راننده پایه یک هستم همسرم مهندس کامپیوتره یه دختر4ساله هم داریم پیشنهادشماواسه مهاجرت کدوم کشورهست؟که هم مشکل کارپیدانکنیم وهم پناهندگی اگرم اطلاعاتی درموردهزینه رفت دارین ممنون میشم دراختیارمون بزارین
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش)

   سلام، موسسه حقوقی ایران اپلو فقط در زمینه اخذ اقامت کانادا فعالیت دارد. شرایط شما بصورت کلی ذکر شده و برای امکان اخذ اقامت کانادا برای شما و خانوادتان، نیاز به بررسی دقیق تر است. فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود. و موسسه اپلو خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد

 • تصویر کاربر Hossein دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من 29 سال دارم سطح زبانم در حدود آیلتس 6.5 هست سال 94 کارشناسی عمران گرفتم و حدود 4 سال سابقه کار دارم الانم ترم آخر کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش زلزله هستم فقط پایان نامه مونده میخوام بدونم با شرایطی که دارم میتونم با گرفتن ویزا کاری به کانادا مهاجرت کنم و سوال بدیم اینه آیا مهندسی عمران بازار کار خوبی داره کانادا و حقوق یک مهندسی عمران تقریبا چقدر هست
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 5 روز پیش)

   سلام، بله اصولا بازار کاری رشته های مهندسی در کانادا خوب است. برای بررسی شرایطتون بصورت دقیقتر فرم ارزیابی را از وبسایت پر کنید تا از مشاوره کارشناسان برخوردار شوید.

 • تصویر کاربر فائزه سه شنبه ۲۴ دی ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام من ۳۷ سالمه و مهندس نرم افزار هستم و ۱۰ سال سابقه کار مرتبط و تمام وقت رو دارم ویک دختر سه ساله دارم و همسرم نهندسی معدن خوندن ولی شغلشون آزاد ه
  میخوام بدونم میتونم از طریق رشته خودم تقاضای ویزای کار بدم و خانوادم هم همراهم بیان
  در ضمن مدرک آیلتس ندارم
  و اینکه در زمان اقدام حتما باید مدرک رو داشته باشم یا در زمان انجام مراحل مهاجرت میتونم مدرکم رو بگیرم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۴ دی ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام، با توجه به انگلیسی زبان بودن کشور کانادا، در حال حاضر باید برای اقدام برای اخذ هر ویزایی از کانادا( به جز ویزای توریستی)، مدرک زبان داشته باشید. همسر و فرزند شما تحت عنوان ویزای همراه می توانند با شما در کانادا باشند. بهتر است فرم ارزیابی رو از داخل وبسایت پر کنید تا شرایط شما بصورت تخصصی تر توسط کارشناسان بررسی شود.

 • تصویر کاربر علی یکشنبه ۲۲ دی ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  درود برشما چطوری میتوانم با مدرک کمک بهیاری (کمک پرستاری )در کانادا کار پیدا کنم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان یکشنبه ۲۲ دی ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام، برای اخذ ویزای کاری کشور کانادا باید شرایط لازم را داشته باشید. از وبسایت فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را تکمیل کنید تا کارشناسان شرایط شما رو بصورت تخصصی بررسی کرده و به شما مشاوره داده شود.

 • تصویر کاربر Fatemeh چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام من کارشناس مامایی با سابقه دوسال فعالیت در بیمارستان و درمانگاه هستم ، دوقلو دارم، برای مهاجرت سریع چه اقداماتی باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام، شرايط شما بايد بصورت دقيقتر بررسي شود ولي با توجه به همين اطلاعات اندك، از طريق برنامه پرستار بچه هم مي توانيد اقدام كنيد. فرم ارزيابي را از وبسايت پر كنيد تا شرايط شما بصورت دقيقتر توسط كارشناسان بررسي شود.

 • تصویر کاربر ندارم دوشنبه ۹ دی ۹۸( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  من کارم نصب و اجرای نماهای مدرن ساختمانی هست...
  مدرک خاصی ندارم...
  اما سابقه کار دارم و حدود ۷ سال سابقه بیمه دارم...
  امکان کار در کانادا وجود دارد...
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۹ دی ۹۸( 3 هفته پیش)

   سلام، علاوه بر داشتن سابقه كار، مدرك تحصيلي مرتبط و داشتن مدرك زبان براي اخذ ويزاي كار، لازم است. بهتر است فرم ارزيابي را از داخل وبسايت پر كنيد تا شرايط شما بررسي شود.

 • تصویر کاربر امیری دوشنبه ۹ دی ۹۸( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و عرض خسته نباشید، من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم. من 5 سال سابقه کاری در یک شرکت بسیار معتبر در زمینه فروش اینترنتی کالا را دارم. رشته خودم مهندسی کشاورزی هست. علاوه بر این دوره عکاسی تبلیغاتی رو هم در یک آموزشگاه معتبر دیدم که مدرکش هم قابل ترجمه هست و قصد دارم به صورت حرفه ای به کار عکاسی ادامه بدم. همسرم هم کارشناسی ارشد مالی دارن و سه ساله توی واحد مالی یک شرکت معتبر در زمینه فروش و واردات خودرو مشغول به کار هستن. من متولد 1370 و ایشون متولد 1369 هستن. در ضمن ما مدرک آیلتس نداریم . ممنون می شم اگر راهنماییم کنید که رشته تحصیلی و سوابق کاریمون مناسب مهاجرت به کانادا هست یا خیر؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۹ دی ۹۸( 3 هفته پیش)

   سلام، براي مهاجرت به كانادا، كه كشور انگليسي زبان است، داشتن مدرك زبان جزو شروط اصلي اكثر برنامه هاي مهاجرتي است. اطلاعات داده شد كافي نيست. بهتر است فرم ارزيابي مهاجرت را از وبسايت پر كنيد تا شرايط به صورت دقيق تر بررسي شده و روش مناسب شما براي مهاجرت، مشخص شود.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر
فرم ارزیابی مهاجرت صفحه اینستاگرام