بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 + مزایا و حقوق (به روز رسانی 2020)

با توجه به این که بازار کار در کانادا دائما در حال تکامل است تا شغل های جدید و نیازمندی های بیزینسی را پوشش دهد، بسیاری از کارکنان متخصص می توانند بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  را تصاحب کرده و مشغول به کار شوند.

هر روزه کاربران زیادی می پرسند که چه مشاغلی شانس بیشتری برای مهاجرت به کانادا دارند؟ درآمد این متخصص در کانادا چند دلار است؟

در این مقاله ما مشاغل پرطرفدار و میزان درآمد آن ها را برای مهاجران متخصص را گردآوری کرده ایم و شما را با انواع ویزای کانادا برای کار آشنا می کنیم. بدین صورت هر شخصی متناسب با حرفه خود می تواند با دریافت ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کند.

دراین مقاله همچنین مشاغل پر طرفدار تر در بازار کار کانادا را با مشاغل مدنظر متقاضیانی که در ۱۲ ماه گذشته در سیستم ورودی Canada Express Entry تایید صلاحیت شدند مقایسه کرده است.

متاسفانه بسیاری از جوانان ما پناهندگی کانادا را به مهاجرت کاری ترجیح می دهند. امید است این مقاله به شما در یافتن شغلی مناسب و پاسخ به سوال بهترین شغل کانادا برای مهاجرت چیست کمک کند.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹

در این مقاله می خواهیم بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

نماینده بخش فروش (Sales Representative) در کانادا

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا نماینده بخش فروش است. یک نماینده فروش قوی و متخصص می تواند یک کسب و کار را موفق و پر درآمد کند و به همین خاطر این شغل در کانادا بسیار مورد توجه بوده است و بیش از ۸۵۰۰ آگهی نیازمندی مربوط به جذب نماینده فروش در Jobs Bank منتشر شده اند.

نقش های ارتباطی – ارتباط کسب و کار با مشتری و کسب و کار با کسب و کار – نیز در این زمره قرار دارند. حقوق پایه این شغل که حدود ۶۴ هزار دلار است معمولا همراه با کمیسیون و تشویقی های خاصی همراه می شود:

 • بازه حقوقی: ۵۲ تا ۶۴ هزار دلار
 • ۸۶۳۲ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCمشخصات و توضیحات شغلNOC
۶۲۱۱سوپروایزر بخش خرده فروشیB
۶۲۲۱متخصصان فنی فروش – خرید و فروش کلیB
۶۲۲۲خریداران خرده و کلیB
۶۲۳۱مسئولان بیمه و دلال هاB
۶۲۳۲مسئولان مشاور املاک و نماینده های فروشB
۶۲۳۵نماینده های مالی فروشB

مجوز کار موقت در کانادا

 بهترین شغل برای مهاجرت به کانادا حسابداری است

هر چه کسب و کار بزرگ تر باشد، بخش حسابداری نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند و به همین خاطر این شغل در جایگاه دوم از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است.

یک بخش مهم از شغل حسابداری، دادن مشاوره مربوط به تعهد مالی به مشتریان است، اما شغل حسابداری عمدتا مربوط به کمک به کسب و کارها و افراد خاص در مدیریت امور مالی آنهاست. جایگاه شغلی حسابدار حرفه ای چارتری (CPA) تاریخچه بسیار قوی در استخدام مشاغل کانادا دارد و انتظار می رود این روند کماکان ادامه داشته باشد.

 • بازه حقوقی: ۶۳ هزار دلار الی ۷۵ هزار دلار
 • ۷۲۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۱۱۱مدیریت مالی۰
۱۱۱۱حساب رسان مالی و حسابدارانA

 

شما عزیزان اگر با مشاغل موجود نمی توانید به کانادا مهاجرت کنید ، می توانید از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری


درآمد مدیر پروژه مهندسی در کانادا (Engineering Project Manager)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا که دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی است مدیر پروژه مهندسی است.هنگامی که یک پروژه ساخت به خوبی پیگیری شده و پیشرفت می کند می توان مطمئن بود که پای یک مدیر پروژه مهندسی در میان است.

برای این جایگاه شغلی تقاضای زیادی در کشور کانادا وجود دارد و دلایلی نیز برای این موضوع مطرح هستند. از جمله این دلایل می توان به بازار رو به رشد مسکن، برنامه ریزی های خاص دولت فدرال این کشور و همچنین طراحی و اجرای چندین طرح های زیر ساختی بزرگ اشاره داشت.

 • بازه حقوقی: ۷۴ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۴۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۱مدیریت مهندسی۰

 

 تحلیل گر کسب و کار (Business Analyst)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  تحلیل گر کسب و کار است. یک تحلیل گر کسب و کار دائما به دنبال راه هایی است که باعث می شوند یک کسب و کار به خوبی رشد کرده و رو به جلو پیش برود و بهینه سازی آن را انجام می دهد.

بنابراین برای این جایگاه شغلی به مهارت های حوزه فناوری و مشوق مالی نیاز است و همه این ها به نقش خاص تحلیل گر بستگی دارد. شرکت های بزرگ و پروژه های زیر ساختی معمولا چندین تحلیل گر کسب و کار برای حوزه های مختلف شرکت استخدام می کنند.

 • بازه حقوقی: ۷۳ هزار دلار الی ۸۷ هزار دلار
 • ۱۰۸۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC

 

توضیحات و مشخصات شغلNOC
۱۱۲۲مشاغل حرفه ای در بخش مشاوره مدیریت کسب و کارA
۲۱۷۱تحلیل گر های سیستم اطلاعاتی و مشاورینA
۴۱۶۲اقتصاد دان ها و پژوهشگران سیاست گذاری های اقتصادی و تحلیل گرانA
۴۱۶۳افسران رشد کسب و کار و پژوهشگران بازاریابی و مشاورانA

 

.نکته ای که بسیار حائز اهمیت است سبک امتیاز بندی مهاجرت به کانادا است. شما در کنار یافتن شغل خوب در کانادا باید امتیازات لازم را برای مهاجرت دریافت کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم امتیاز دهی مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

مدیر پروژه آی تی (IT Project Manager)

بدون شک همه می دانیم که فردی می تواند در پست مدیر آی تی یک کسب و کار فعالیت کند که مهارت های وی در حوزه فناوری بسیار بالا باشند.

اما علاوه بر این موضوع توانایی های دیگری نظیر متعادل کردن پروژه های فناوری در حوزه مدیریت زمان، کارکنان و بودجه پروژه نیز مورد نیاز هستند. مدیران پروژه های آی تی هر شرکت مسئول این هستند که پروژه های حوزه فناوری که به رشد کسب و کار کمک شایانی می کنند را با موفقیت تکمیل نمایند.

 • بازه حقوقی: ۹۲ هزار دلار الی ۱۱۴ هزار دلار
 • ۱۹۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۳مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعات۰

 

دفتر کار در کانادا

مدیر حساب (Account Manager)

مدیران حوزه حساب مسئول این هستند که مشتریان فعلی یک کسب و کار را راضی نگه دارند و همچنین برای کسب و کار مربوطه مشتریان جدید پیدا کنند. بنابراین وظیفه و فعالیت های افرادی که در این پست فعالیت می کنند برای یک بیزینس حیاتی است. این افراد در واقع محور اصلی یک شرکت در روابط بین دو کسب و کار مختلف با هم هستند.

 • بازه حقوقی: ۷۵ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۱۸۶ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۰۱۲۵مدیران سرویس های بیزینسی دیگر۰
۰۶۰۱مدیران فروش شرکتی۰

 

مهندس نرم افزار (Software Engineer)

برای تمامی اپلیکیشن های هوشمند و عالی در گوشی شما و یا برنامه های رایانه ای بزرگ و کاربردی، یک طراح و توسعه دهنده نرم افزاری و شاید یک تیم توسعه دهنده ضروری هستند.

بخش اعظمی از حوزه های مختلف صنعتی و تجاری هم اکنون وابستگی زیادی به نرم افزار و اپلیکیشن ها دارند و بخشی از کارکرد آن ها مربوط به همین حوزه می شود.

بدین ترتیب دیگر تنها شرکت های فناوری نیستند که باید اپلیکیشن ها و برنامه های جدید بسازند. کارکنان متخصص و متقاضی این حوزه، شغلی را از بین حوزه های مختلف کاری انتخاب خواهند کرد.

 • بازه حقوقی: ۸۳ هزار دلار الی ۹۹ هزار دلار
 • ۲۶۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۲۱۷۳طراحان و مهندسان نرم افزاری (توسعه دهندگان)A

آیا با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آشنا هستید؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مسئول حوزه استخدام کارمند (Recruiter)

در جایی که صنعت رو به رشد و پیشرفت است و بازار کار سلامت کامل دارد، مسئولان حرفه ای و خوب در بخش استخدام مورد نیاز هستند تا مطمئن شوند کسب کار ها در حال پر کردن مشاغل خالی خود با کارمندان مناسب و کار بلد هستند.

کسب و کار ها در تمامی نقاط کانادا رو به رشد هستند، بدین معنا که کارمندان جدید و زیادی مورد نیاز هستند، و شغل این افراد پیدا کردن کارمندان مناسب برای موقعیت های شغلی خالی آن ها است.

 • بازه حقوقی: ۵۹ هزار دلار الی ۷۱ هزار دلار
 • ۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۱۲۲۳منابع انسانی و افسران حوزه استخدام نیرو های جدیدB

 

خود اشتغالی کانادا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند.

آیا با هزینه های اخذ ویزای کانادا آشنا هستید؟ آیا می دانید هزینه ویزای اقامت دائم با ویزای اقامت موقت چقدر است؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

هزینه اخذ ویزای کانادا

سیستم ورودی شغلی Express Entry کانادا چگونه افراد را مقایسه و ارزیابی می کند؟

در اینجا آمار های مختلف مربوط به سیستم پذیرش شغلی کشور کانادا بررسی و تحلیل گردیده است و یک لیست کاربردی از مشاغل برتر متقاضیانی که برای اقامت دائم کانادا  در سال ۲۰۱۸دعوت شده بودند ایجاد گردیده است.

لیست ده شغل برتر در برنامه Express Entry کانادا در سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی با کد NOC 21 در رده اول هستند. میزان محبوبیت و آمار این دسته از مشاغل حرفه ای حدود ۳ برابر پذیرش نسبت به رده دوم سال ۲۰۱۸ بوده است.

برترین پذیرش های سال ۲۰۱۸ سیستم Express Entry شغلی در کانادا

موقعیتکد NOCتوضیحات شغلتعداد پذیرش در سال ۲۰۱۸
۱۲۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی۹۶۲۰
۲۲۲مشاغل فنی مرتبط با علوم طبیعی و کاربردی۳۴۵۰
۳۱۲سوپروایزر های مدیریت و مالی و مشاغل مدیریتی۳۳۵۵
۴۱۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در کسب و کار و امور مالی۳۳۴۰
۵۰۱-۰۵مشاغل تخصصی مدیریت متوسط۲۵۰۰
۶۶۳سوپروایزر های خدماتی و مشاغل خدمات تخصصی۲۴۹۵
۷۶۲سوپروایزر های خرده فروشی و مشاغل تخصصی فروش۱۸۷۵
۸۴۰مشاغل حرفه ای در حوزه آموزش و تحصیلات۱۷۷۰
۹۰۶مشاغل مدیریت متوسط۱۵۹۵
۱۰۷۲تجارت های صنعتی، الکتریکی و ساختمانی۱۲۷۵

 

حتما بخوانید

آیا با روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری آشنا هستید؟ آیا می دانید اکسپرس اینتیر بعه چه معناست؟ برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

منبع: IRCC

در لیست موقعیت های شغلی مورد نیاز در سال ۲۰۱۸، مهندسین نرم افزار (NOC 2173) و تحلیل گران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171) دو شغل کد ۲۱ از NOC هستند که در گزارش آمده اند.

یک نکته مهم دیگر این است که دومین شغل در سیستم پذیرش شغلی کانادا – سیستم Express Entry – از لیست NOC 22 هستند: مشاغل فنی مرتبط با علوم کاربردی و طبیعی. همین موضوع باعث شده است مشاغل مرتبط با حوزه فناوری جذاب تر نیز باشند.

یک لیست گسترده از کد های NOC و مشخصات و خصوصیات آن ها هم در لیست پذیرش و هم در لیست مشاغل مورد نیاز وجود دارند. از جمله آن ها می توان به کد های ۲۱، ۱۲، ۱۱، ۰۱-۰۵، ۶۲ و همچنین ۰۶  اشاره کرد.

این ارتباط قابل توجه قدرت بالای سیستم پذیرش شغلی یا همان Express Entry کانادا را در هدف قرار دادن مهاجران اقتصادی نشان می دهد. چرا که این مهاجران کسانی است که به زودی کمبود ها و مشاغل مورد نیاز را در بازار کار کانادا پر خواهند کرد.

مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰

با توجه به ابقای دولت ترودو برای چهارساله ۲۰۱۹ – ۲۰۲۳ به نظر می رسد سیاست های کلی مهاجرتی کانادا تغییرات قابل ملاحظه ای نداشته باشد.

البته در سال ۲۰۱۹ تغییراتی در این سیاست ها اجرا شد که می توان تمرکز بیشتر بر روی برنامه های مهاجرت استانی و افزودن برنامه های مهاجرتی برای نیازمندی های خاص مثل برنامه اخذ اقامت دائم کانادا برای کارکنان بخش صنایع غذایی از این جمله است.

در راستای همین سیاست های جدید به نظر می رسد، اولویت با مشاغلی است که کمبود نیروی کار فوری در کانادا داشته باشند. به علت افزایش جمعیت سالخورده کانادا و کمبود نیرو برای خدمات دهی به قشر بازنشسته پیش بینی می شود در مشاغل زیر نیروی کار خارجی بیشتری در سال ۲۰۲۰ به کانادا جذب شود :

 • پرستاران و مددکاران حرفه ای
 • دستیار فیزیوتراپی و طب فیزیکی
 • روانشناس و مشاور
 • داروساز
 • متخصص بینایی سنجی

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

۱
۰

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر Colder شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام ببخشید ما تولیدی لباس زیر داریم میخواستم بدونم میتونیم با اجاره کردن مغازه یا خرید تو ونکوور یه فروشگاه لباس زیر اونجا بزاریم و محصولات خودمونو از ایران انتقال بدیم و تو فروشگاه خودمون عرضه کنیم و اینکه میشه از این طریق اقامت دائم گرفت و همچین
  شرایط طی این پروسه چطوریه ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 3 هفته پیش)

   سلام. مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا امکان پذیر است. ولی مثل سایر برنامه های مهاجرتی شرایط خاص خود را دارد و نیاز به سرمایه است. توصیه می کنیم فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا کارشناسان شرایط شما را برای این برنامه و برنامه های مناسب دیگر بررسی کنند و به شما مشاوره رایگان داده شود.

 • تصویر کاربر Hamid شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام وخسته نباشید خدمت مشاورین ایران آپولو.
  ببخشید بنظر شما متوسط درامد روانشناس بالینی در کانادا بالاتره یا فردی با مدرک مدیریت بازاریابی ؟؟؟ میشه لطف کنید میانگین درامد سالیانه هردو شغل در کانادا را بگید؟؟!!!!
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان شنبه ۳۱ خرداد ۹۹( 3 هفته پیش)

   سلام. متوسط درآمد روانشناسان در کانادا در سال ۲۰۱۹ سالانه حدود ۹۲۰۰۰ دلار کانادا ( ۵۳.۲ دلار در ساعت) گزارش شده است. همچنین روانشناسان بالینی در کانادا به طور متوسط ۹۷۰۰۰ دلار در سال (تقریباً ساعتی ۵۰ دلار) درآمد دارند. متوسط حقوق سالیانه روانشناسان مبتدی (سطح پایه) از حدود ۶۳۰۰۰ دلار شروع شده و با بالا رفتن تجربه به ۱۶۶۰۰۰ دلار در سال افزایش پیدا می‌کند. البته باید توجه داشته باشید که اگر خارج از کانادا تحصیل کرده باشید برای دریافت اجازه کار در رشته روانشناسی حتما باید تاییدیه های لازم را اخذ کنید. 

   متوسط درآمد سالیانه افراد با مدرک مدیریت بازاریابی هم حدودا چهل هزار دلار در سال است.

    

 • تصویر کاربر o-s چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام . ایا با تسلط بر نرم افزار ریویت بدون مدرک دانشگاهی میتوان شغلی در کانادا یا اسکاتلند پیدا کرد
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. دفتر وکالت اپلو در زمینه اخذ انواع ویزای کشور کانادا و اخذ اقامت کشور کانادا از روش های موجود فعالیت دارد. به طور کلی و برای داشتن موقعیت های شغلی خوب با درآمد بالا در کشور کانادا، مدرک تحصیلی دانشگاهی الزامی است زیرا در بسیاری از روش های موجود، داشتن مدارک دانشگاهی از شروط اصلی برنامه های مهاجرت است؛ مگر در روش های سرمایه گذاری و برخی مشاغل که نیازی به مدرک دانشگاهی نیست. (البته دانشتن تحصیلات تکمیلی باعث افزایش امتیازات پرونده و درنتیجه افزایش درصد موفقیت پرونده است)

 • تصویر کاربر ع.م چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید، اگر کسی در ایران مدرک فنی حرفه ای از مجتمع فنی بگیره و ترجمه کنه ، در کانادا مدرک و قبول دارن و میشه به استناد به اون کار پیدا کرد؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام. برای برخی از برنامه های مهاجرتی نیازی به تحصیلات دانشگاهی نیست و متقاضیان با گذراندن برخی دوره ها و اخذ مدارک معتبر می توانند از این برنامه ها استفاده کرده و اقامت کانادا را اخذ کنند. البته سابقه کار و داشتن مدرک زبان بسییار مهم و موثر است. مدارک اخذ شده باید حتما معتبر و قابل ترجمه باشند.

 • تصویر کاربر Pretty یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  یک نفر که با ویزای توریستی وارد خاک کانادا شده است امکان درخواست اکسپرس اینتری را دارد.؟
  حداقل و حداکثر زمان جواب اکسپرس اینتری چه مدت میباشد؟( در شرایط قانونی درخواست شود )
  پیشاپیش از توجه و پاسخگویی شما سپاسگذارم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)

   سلام. اصولا برای درخواست اقامت از هر روشی، بهتر است که درخواست خارج از خاک کانادا داده شود. طبق اعلام اداره مهاجرت کانادا، روند بررسی پرونده و پروسه اخذ اقامت از طریق برنامه اکسپرس انتری 6 ماه زمان می برد، ولی با توجه به تجربه ای که در این زمینه داریم و با توجه به شلوغی دفاتر مهاجرتی پروسه ممکن است بین هشت ماه تا یکسال زمان ببرد.

 • تصویر کاربر اسما یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من مهندس معماری هستم و دارای 15 سال سابقه همراه با بیمه میباشم و دارای پروانه اشتغال نظارت و اجرا هستم دارای یه فرزند5 ساله به همراه همسرم شرایط اخذ ویزای کاری را دارم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)

   سلام. برای اخذ ویزای کار باید شرایط مخصوص این برنامه را داشته باشید. فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را پر کنید تا شرایط شما برای اخذ ویزای کار ارزیابی شود و به طور کلی، روش های مهاجرتی مناسب با توجه به شرایط شما مشخص شود و توسط کارشناسان به شما اطلاع داده شود.

 • تصویر کاربر محمد شنبه ۲۴ اسفند ۹۸( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  باعرض سلام و احترام
  من مهندس متالورژی با 45 سال سن و 20 سال سابقه کارصنعتی در زمینه گالوانیزه گرم و پوشش دهی قطعات فولادی و همچنین ده سال مدیریت شرکت هستم.
  سوال اول اینکه با همین شرایط کارتخصصی در کانادا پیدا خواهم کرد؟
  سوال دوم چگونه و کجا امکان مهارت اموزی جهت شاغل شدن در کانادا را دارم؟
  آیا بعد از مهاجرت به کانادا میتوانم مهارت های مرتبط را در کالج یا موسسه ای برای سهولت در شاغل شدن را آموزش ببینم؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان شنبه ۲۴ اسفند ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام. برای دریافت ویزای کار کشور کانادا، باید یک پیشنهاد کاری از طرف کارفرمایان کانادا داشته باشید. برای دریافت ویزای کار ، باید فاکتورها و شرایط لازم مانند جاب آفر، مدرک زبان، تحصیلات مرتبط، سابقه کار و ... را داشته باشید تا بعد از کسب تاییدیه (LMIA)، اجازه کار موقت در کانادا صادر شود، و این پروسه براحتی صورت نمی گیرد. البته برخی از مشاغل نیاز به داشتن تاییدیه در کانادا ندارند و ویزای کار برای متقاضیان، در صورت داشتن شرایط اولیه، صادر می شود. با توجه به سوابق مدیریتی شما روش های سرمایه گذاری( مهاجرت از طریق کارآفرینی و مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا) هم می تواند گزینه مناسبی برای اخذ اقامت کانادا باشد. توصیه می شود برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی شرایط خود،فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کرده تا کارشناسان بعد از بررسی، با شما تماس بگیرند. همچنین افرادی که به کانادا مهاجرت کرده و اقامت (کارت PR) را دریافت می کنند، اجازه تحصیل و اجازه کار را خواهند داشت.

 • تصویر کاربر م... چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و وقت بخیر
  ببخشید بنطر شما برای مهاجرت کاری و درامد بیشتر در کانادا رشته مدیریت بازاریابی بهتره یا مدیریت منابع انسانی؟؟ با مدرک فوق لیسانس
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام. از آنجائیکه کشور کانادا با کمبود نیرو در مشاغل مدیریتی روبرو می ­باشد، از افراد متخصص در این حرفه در بخش های مدیریت محصول؛ بازاریابی، مدیریت پروژه، مدیریت فروش، مدیریت اجرایی و مدیریت فنی استقبال می ­نماید. برای اخذ ویزای کار و یا اقامت کشور کانادا، باید فاکتورهای لازم مثل شرایط سنی، سابقه کار، دانش زبان و مدرک تحصیلی مرتبط را داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، می توانید فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را تکمیل کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

 • تصویر کاربر Artan سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۸( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام. خسته نباشید.
  من دارای یک خانواده 4 نفره هستم. و میخوام از طریق ویزای کار توسط همسرم اقدام به مهاجرت بکنم. امکانش هست راهنماییم کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام. برای دریافت مشاوره رایگان، فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید تا کارشناسان با بررسی دقیق شرایط، شما را راهنمایی کنند.

 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  آیا با مدرک لیسانس داروسازی ارمنستان میشه در ازمون تایید مدرک کانادا شرکت کرد؟
  امکان پذیرش ارشد داروسازی صنعتی وجود دارد؟
  یا میشه در دوره های تکنسین داروسازی دوساله شرکت کرد؟
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام. بله می توانید برای ادامه تحصیل وارد کانادا شوید. داشتن مدرک زبان آیلتس آکادمیک با نمره حداقل 6 و داشتن تمکن مالی کافی، برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا الزامیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید مقاله چگونه به راحتی ویزای تحصیلی کانادا بگیریم؟ را از وبسایت مطالعه فرمایید. 

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر