بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 + مزایا و حقوق

با توجه به این که بازار کار در کانادا دائما در حال تکامل است تا شغل های جدید و نیازمندی های بیزینسی را پوشش دهد، بسیاری از کارکنان متخصص می توانند بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  را تصاحب کرده و مشغول به کار شوند.

وب سایت Immigration.ca  هشت شغل پر طرفدار که بیشتر مورد نیاز هستند را برای کارکنان متخصص در کانادا را مرور کرده است و آنها را با انواع ویزای کانادا آشنا می کند. بدین صورت هر شخصی متناسب با حرفه خود می تواند ببا دریافت ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کند. این سایت همچنین مشاغل پر طرفدار تر در بازار کار کانادا را با مشاغل مدنظر متقاضیانی که در ۱۲ ماه گذشته در سیستم ورودی Canada Express Entry تایید صلاحیت شدند مقایسه کرده است. متاسفانه بسیاری از جوانان ما پناهندگی کانادا را به مهاجرت کاری ترجیح می دهند. امید است این مقاله به شما در یافتن شغلی مناسب در کانادا کمک کند.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۹

در این مقاله می خواهیم بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا را معرفی کنیم.

نماینده بخش فروش (Sales Representative)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا نماینده بخش فروش است. یک نماینده فروش قوی و متخصص می تواند یک کسب و کار را موفق و پر درآمد کند و به همین خاطر این شغل در کانادا بسیار مورد توجه بوده است و بیش از ۸۵۰۰ آگهی نیازمندی مربوط به جذب نماینده فروش در Jobs Bank منتشر شده اند.

نقش های ارتباطی – ارتباط کسب و کار با مشتری و کسب و کار با کسب و کار – نیز در این زمره قرار دارند. حقوق پایه این شغل که حدود ۶۴ هزار دلار است معمولا همراه با کمیسیون و تشویقی های خاصی همراه می شود:

 • بازه حقوقی: ۵۲ تا ۶۴ هزار دلار
 • ۸۶۳۲ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCمشخصات و توضیحات شغلNOC
۶۲۱۱سوپروایزر بخش خرده فروشیB
۶۲۲۱متخصصان فنی فروش – خرید و فروش کلیB
۶۲۲۲خریداران خرده و کلیB
۶۲۳۱مسئولان بیمه و دلال هاB
۶۲۳۲مسئولان مشاور املاک و نماینده های فروشB
۶۲۳۵نماینده های مالی فروشB

مجوز کار موقت در کانادا

 بهترین شغل برای مهاجرت حسابداری است

هر چه کسب و کار بزرگ تر باشد، بخش حسابداری نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند و به همین خاطر این شغل در جایگاه دوم از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است.

یک بخش مهم از شغل حسابداری، دادن مشاوره مربوط به تعهد مالی به مشتریان است، اما شغل حسابداری عمدتا مربوط به کمک به کسب و کارها و افراد خاص در مدیریت امور مالی آنهاست. جایگاه شغلی حسابدار حرفه ای چارتری (CPA) تاریخچه بسیار قوی در استخدام مشاغل کانادا دارد و انتظار می رود این روند کماکان ادامه داشته باشد.

 • بازه حقوقی: ۶۳ هزار دلار الی ۷۵ هزار دلار
 • ۷۲۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۱۱۱مدیریت مالی۰
۱۱۱۱حساب رسان مالی و حسابدارانA

 

شما عزیزان اگر با مشاغل موجود نمی توانید به کانادا مهاجرت کنید ، می توانید از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری


مدیر پروژه مهندسی (Engineering Project Manager)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا که دارای حقوق و مزایای بسیار خوبی است مدیر پروژه مهندسی است.هنگامی که یک پروژه ساخت به خوبی پیگیری شده و پیشرفت می کند می توان مطمئن بود که پای یک مدیر پروژه مهندسی در میان است.

برای این جایگاه شغلی تقاضای زیادی در کشور کانادا وجود دارد و دلایلی نیز برای این موضوع مطرح هستند. از جمله این دلایل می توان به بازار رو به رشد مسکن، برنامه ریزی های خاص دولت فدرال این کشور و همچنین طراحی و اجرای چندین طرح های زیر ساختی بزرگ اشاره داشت.

 • بازه حقوقی: ۷۴ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۴۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۱مدیریت مهندسی۰

 

 تحلیل گر کسب و کار (Business Analyst)

یکی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به کانادا  تحلیل گر کسب و کار است. یک تحلیل گر کسب و کار دائما به دنبال راه هایی است که باعث می شوند یک کسب و کار به خوبی رشد کرده و رو به جلو پیش برود و بهینه سازی آن را انجام می دهد.

بنابراین برای این جایگاه شغلی به مهارت های حوزه فناوری و مشوق مالی نیاز است و همه این ها به نقش خاص تحلیل گر بستگی دارد. شرکت های بزرگ و پروژه های زیر ساختی معمولا چندین تحلیل گر کسب و کار برای حوزه های مختلف شرکت استخدام می کنند.

 • بازه حقوقی: ۷۳ هزار دلار الی ۸۷ هزار دلار
 • ۱۰۸۰ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOC

 

توضیحات و مشخصات شغلNOC
۱۱۲۲مشاغل حرفه ای در بخش مشاوره مدیریت کسب و کارA
۲۱۷۱تحلیل گر های سیستم اطلاعاتی و مشاورینA
۴۱۶۲اقتصاد دان ها و پژوهشگران سیاست گذاری های اقتصادی و تحلیل گرانA
۴۱۶۳افسران رشد کسب و کار و پژوهشگران بازاریابی و مشاورانA

 

.نکته ای که بسیار حائز اهمیت است سبک امتیاز بندی مهاجرت به کانادا است. شما در کنار یافتن شغل خوب در کانادا باید امتیازات لازم را برای مهاجرت دریافت کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم امتیاز دهی مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

مدیر پروژه آی تی (IT Project Manager)

بدون شک همه می دانیم که فردی می تواند در پست مدیر آی تی یک کسب و کار فعالیت کند که مهارت های وی در حوزه فناوری بسیار بالا باشند.

اما علاوه بر این موضوع توانایی های دیگری نظیر متعادل کردن پروژه های فناوری در حوزه مدیریت زمان، کارکنان و بودجه پروژه نیز مورد نیاز هستند. مدیران پروژه های آی تی هر شرکت مسئول این هستند که پروژه های حوزه فناوری که به رشد کسب و کار کمک شایانی می کنند را با موفقیت تکمیل نمایند.

 • بازه حقوقی: ۹۲ هزار دلار الی ۱۱۴ هزار دلار
 • ۱۹۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات شغلNOC
۰۲۱۳مدیران سیستم های رایانه ای و اطلاعات۰

 

دفتر کار در کانادا

مدیر حساب (Account Manager)

مدیران حوزه حساب مسئول این هستند که مشتریان فعلی یک کسب و کار را راضی نگه دارند و همچنین برای کسب و کار مربوطه مشتریان جدید پیدا کنند. بنابراین وظیفه و فعالیت های افرادی که در این پست فعالیت می کنند برای یک بیزینس حیاتی است. این افراد در واقع محور اصلی یک شرکت در روابط بین دو کسب و کار مختلف با هم هستند.

 • بازه حقوقی: ۷۵ هزار دلار الی ۹۲ هزار دلار
 • ۱۸۶ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۰۱۲۵مدیران سرویس های بیزینسی دیگر۰
۰۶۰۱مدیران فروش شرکتی۰

 

مهندس نرم افزار (Software Engineer)

برای تمامی اپلیکیشن های هوشمند و عالی در گوشی شما و یا برنامه های رایانه ای بزرگ و کاربردی، یک طراح و توسعه دهنده نرم افزاری و شاید یک تیم توسعه دهنده ضروری هستند.

بخش اعظمی از حوزه های مختلف صنعتی و تجاری هم اکنون وابستگی زیادی به نرم افزار و اپلیکیشن ها دارند و بخشی از کارکرد آن ها مربوط به همین حوزه می شود.

بدین ترتیب دیگر تنها شرکت های فناوری نیستند که باید اپلیکیشن ها و برنامه های جدید بسازند. کارکنان متخصص و متقاضی این حوزه، شغلی را از بین حوزه های مختلف کاری انتخاب خواهند کرد.

 • بازه حقوقی: ۸۳ هزار دلار الی ۹۹ هزار دلار
 • ۲۶۷ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۲۱۷۳طراحان و مهندسان نرم افزاری (توسعه دهندگان)A

آیا با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آشنا هستید؟ برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مسئول حوزه استخدام کارمند (Recruiter)

در جایی که صنعت رو به رشد و پیشرفت است و بازار کار سلامت کامل دارد، مسئولان حرفه ای و خوب در بخش استخدام مورد نیاز هستند تا مطمئن شوند کسب کار ها در حال پر کردن مشاغل خالی خود با کارمندان مناسب و کار بلد هستند.

کسب و کار ها در تمامی نقاط کانادا رو به رشد هستند، بدین معنا که کارمندان جدید و زیادی مورد نیاز هستند، و شغل این افراد پیدا کردن کارمندان مناسب برای موقعیت های شغلی خالی آن ها است.

 • بازه حقوقی: ۵۹ هزار دلار الی ۷۱ هزار دلار
 • ۸۹ آگهی نیازمندی این شغل در Job Bank
کد NOCتوضیحات و مشخصات مربوط به شغلNOC
۱۲۲۳منابع انسانی و افسران حوزه استخدام نیرو های جدیدB

 

خود اشتغالی کانادا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند.

آیا با هزینه های اخذ ویزای کانادا آشنا هستید؟ آیا می دانید هزینه ویزای اقامت دائم با ویزای اقامت موقت چقدر است؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

هزینه اخذ ویزای کانادا

سیستم ورودی شغلی Express Entry کانادا چگونه افراد را مقایسه و ارزیابی می کند؟

در اینجا آمار های مختلف مربوط به سیستم پذیرش شغلی کشور کانادا بررسی و تحلیل گردیده است و یک لیست کاربردی از مشاغل برتر متقاضیانی که برای اقامت دائم کانادا  در سال ۲۰۱۷ دعوت شده بودند ایجاد گردیده است.

لیست ده شغل برتر در برنامه Express Entry کانادا در سال ۲۰۱۷ نشان می دهد که مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی با کد NOC 21 در رده اول هستند. میزان محبوبیت و آمار این دسته از مشاغل حرفه ای حدود ۳ برابر پذیرش نسبت به رده دوم سال ۲۰۱۷ بوده است.

برترین پذیرش های سال ۲۰۱۷ سیستم Express Entry شغلی در کانادا

موقعیتکد NOCتوضیحات شغلتعداد پذیرش در سال ۲۰۱۷
۱۲۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در علوم طبیعی و کاربردی۹۶۲۰
۲۲۲مشاغل فنی مرتبط با علوم طبیعی و کاربردی۳۴۵۰
۳۱۲سوپروایزر های مدیریت و مالی و مشاغل مدیریتی۳۳۵۵
۴۱۱مشاغل حرفه ای و تخصصی در کسب و کار و امور مالی۳۳۴۰
۵۰۱-۰۵مشاغل تخصصی مدیریت متوسط۲۵۰۰
۶۶۳سوپروایزر های خدماتی و مشاغل خدمات تخصصی۲۴۹۵
۷۶۲سوپروایزر های خرده فروشی و مشاغل تخصصی فروش۱۸۷۵
۸۴۰مشاغل حرفه ای در حوزه آموزش و تحصیلات۱۷۷۰
۹۰۶مشاغل مدیریت متوسط۱۵۹۵
۱۰۷۲تجارت های صنعتی، الکتریکی و ساختمانی۱۲۷۵

 

حتما بخوانید

آیا با روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری آشنا هستید؟ آیا می دانید اکسپرس اینتیر بعه چه معناست؟ برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

منبع: IRCC

در لیست موقعیت های شغلی مورد نیاز در سال ۲۰۱۸، مهندسین نرم افزار (NOC 2173) و تحلیل گران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی (NOC 2171) دو شغل کد ۲۱ از NOC هستند که در گزارش آمده اند.

یک نکته مهم دیگر این است که دومین شغل در سیستم پذیرش شغلی کانادا – سیستم Express Entry – از لیست NOC 22 هستند: مشاغل فنی مرتبط با علوم کاربردی و طبیعی. همین موضوع باعث شده است مشاغل مرتبط با حوزه فناوری جذاب تر نیز باشند.

یک لیست گسترده از کد های NOC و مشخصات و خصوصیات آن ها هم در لیست پذیرش و هم در لیست مشاغل مورد نیاز وجود دارند. از جمله آن ها می توان به کد های ۲۱، ۱۲، ۱۱، ۰۱-۰۵، ۶۲ و همچنین ۰۶  اشاره کرد.

این ارتباط قابل توجه قدرت بالای سیستم پذیرش شغلی یا همان Express Entry کانادا را در هدف قرار دادن مهاجران اقتصادی نشان می دهد. چرا که این مهاجران کسانی است که به زودی کمبود ها و مشاغل مورد نیاز را در بازار کار کانادا پر خواهند کرد.

دکتر مرجان آتشی گلستان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی اپلو

۰

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر داود چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام اینجانب سابقه آرایشگری ۱۵ سال رادارم و متاهل هستم ودارای ۱ فرزند که سنش ۱۵ ماهه هست میخواستم ببینم چطور متونم برای کانادا اقدام کنم ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام. لطفا فرم ارزيابي را از داخل وبسايت پر كنيد تا تمامي شرايط شما توسط كارشناسان بررسي شود و به مناسب ترين روش مهاجرت به شما اطلاع داده شود.

 • تصویر کاربر sadegh چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  من مدرک کارشناسی ارشد حسابداری دارم ( سابقه کار ندارم ) ولی مدرک فنی حرفه ای حسابداری هم دارم . میخواستم بدونم شرایط پیدا کردن شغل مرتبط در تورنتو به چه صورت هست ؟ چجوری میشه قبل از رفتن به کانادا راجع به استخدام شدن در شغل موردنظر مطمئن شد ؟ جایی وجود داره که شغل موردنظر رو واسم پیدا کنه ؟
  در حال حاظر آیلتس 6.5 جنرال دارم ولی اگه نیاز باشه باز هم ارتقاش میدم و از نظر شرایط سنی هم 25 سال سن دارم وهمراه هم ندارم .
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)

   در صورت اقدام از طريق تخصص يعني برنامه اكسپرس انتري علاوه بر مدرك تحصيلي، مدرك زبان و فاكتور سن، بايد حداقل ٣سال سابقه كاري مرتبط با رشته داشته باشيد. براي اقدام و پيدا كردن كار در كانادا هم داشتن سابقه كاري مهم است.

 • تصویر کاربر سمیه چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام من۱۰سال توی سالن ارایشی کارمژه واپلاسیون انجام میدم وحرفه ای شدم تادوسال پیش مدرک مژه نبودبعدازاونم من بخاطرازدهام مشتریهام دیگه دنبالش نرفتم الان قصدمهاجرت دارم چجوری میتونم ثابت کنم برای ویزاهنرمندی؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)
   سلام. رشته ارايشگري زير مجموعه برنامه خوداشتغالي براي احذ اقامت قرار نمي گيرد. مي توانيد با پر كردن فرم ارزيابي از وبسايت، از روش مناسب براي مهاجرت حود آگاه شويد.
    
 • تصویر کاربر شهرام سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  من ویزای مولتی 5 ساله کانادا گرفتم . مدرک دیپلم کامپیوتر دارم . ایا ائنجا شغلی میتونم پیدا کنم با توجه به این مدرک
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   مي توانيد با داشتن رزومه كاري به صورت حضوري در كانادا بدنيال شغل مورد نظرتون باشيد و در صورت واجد شرايط بودن جاب افر دريافت كنيد. بعد از ان از طريق ويزاي كاري مي توانيد وارد كانادا شويد ولي فراموش نكنيد براي اخذ ويزاي كار نياز به مدرك ايلتس خواهيد داشت.

 • تصویر کاربر الی سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام برای دریافت ویزای اسکیل ورکربرای شغل نانوایی روش خاصی وجود دارد؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. خير در حال حاضر روشي براي اين شغل خاص وجود ندارد. براي اقدام از طريق تخصص و مهارت علاوه بر سابقه كار بايد مدرك زبان و رشته تحصيلي مرتبط داشته باشيد.

 • تصویر کاربر علیرضا یکشنبه ۷ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیرمن میخاستم اقامت کانادابگیرم به همراه خانواده شغل من سیستمهای حفاظتی وبرق صنعتی وساختمان میباشدباسابقه ۱۶ساله.شرایط به چه صورته ؟لطفاراهنمایی میفرماییدممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان یکشنبه ۷ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   شرايط اخذ اقامت از روش هاي متفاوتي امكان پذير است. شرايط سني، تحصيلات، مدرك زبان و سابقه كار مورد ارزيابي قرار مي گيرد. لطفا فرم ارزيابي را تكميل كنيد تا توسط كارشناسان از روش مهاجرتي مناسب مطلع شويد.

 • تصویر کاربر امیرحسام یکشنبه ۷ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و ادب وقت شما بخیر بنده برای اقامت کانادا میخام اقدام نماییم. از حضرتعالی خواهشمندم با توجه به تخصص و تجربه و تحصیلات بنده اعلامی در ذیل، جهت همکاری بنده در کانادا نظر خود را بفرمایید: تحصیلات فوق لیسانس نقشه برداری از دانشگاه معتبر دولتی سن: متولد 1364/09 مجرد ساکن تهران..... سابقه کار در ادارات دولتی به مدت مجموعا 7 سال(زمین شهری- منابع طبیعی و 6 ماه در ثبت) انجام امور مربوط به کارشناس رسمی دادگستری در امور ثبتی و نقشه برداری و راه ساختمان به صورت حرفه ای از 3 سال پیش تاکنون در دفتر خود و تسلط کامل مشاور شهردار یکی از شهرداران تهران تسلط کامل به امور حقوقی املاک و اراضی در ایران مشاوره حقوقی اراضی مشکل دار و اراضی تصرفی به طور خلاصه بنده در این 10 سال اخیر فقط در زمینه زمین و اراضی مشکل دار و مشکلات سند و زمین شهری و منابع طبیعی و دادگاه ها و ارگانهای مرتبط با زمین مشغول به فعالیت بوده ام. اینجانب آماده همکاری با حضرتعالی و مجموعه شما جهت انجام مشاوره تخصصی املاک ایرانیان ترجیحا در استانهای تهران و البرز و استانهای شمالی هستم. در صورت مهیا بودن شرایط همکاری و جهت ارتباط بیشتر با بنده تماس بگیرید. سپاس.
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان یکشنبه ۷ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   لطفا فرم ارزيابي را تكميل كنيد. بعد از بررسي شرايط با شما تماس گرفته خواهد شد.

 • تصویر کاربر ترنم دوشنبه ۱ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و درود
  من دانشجوی دکترا تخصصی روانشناسی سلامت هستم ، مجردم ( جدا شدم) میخواستم بدونم اگر بخوام به کانادا مهاجرت کنم از چه روشی بهتر هست اقدام کنم و چه قدر هزینه دارد و آیا میتوانم بعد از فارغ التحصیلی در کانادا مشغول به کار بشم و چه مدت طول میکشه تا بتونم اقامت بگیرم ؟
  سپاسگذارم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۱ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   براي گرفتن اقامت كانادا بايد شرايط شما بصورت تخصصي تر بررسي شود. بهتر است از وبسايت فرم ارزيابي مهاجرت به كانادا را پر كنيد تا شرايط شما بررسي و مناسب ترين روش به شما اطلاع داده شود. در خصوص اجازه كار در حين تحصيل و بعد از تحصيل، بر اساس قانون امكانش وجود دارد.

 • تصویر کاربر گیتی یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من گیتی هستم ۳۲ ساله کارشناس ارشد حقوق بین الملل.در حال خواندن برای پروانه وکالت .وبدون سابقه شغلی سطح زبان انگلیسی ام خوب اما هنوزتافل نگرفتم.همسرم کارشناس مهندسی عمران دارای سابقه ۱۲ ساله.دارای ۳۸ سال سن وبدون نمره تافل اماهردو نفر درحال خواندن زبان برای تافل هستیم .سوال بنده این است ایا امیدی به مهاجرت میتوان داشت؟خصوصا من که رشته ام حقوق است یا این که تغیر رشته بدهم و خواندن برای پروانه وکالت را کنار بگذارم از آنجایی که اگر به عنوان وکیل بخوام مهاجرت کنم باز هم باید در کانادا وارد دانشگاه شوم و معادل سازی کنم وازمون کانون وکلای کانادا رو شرکت کنم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش)
   براي ورود از طريق برنامه اكسپرس انتري، داشتن سابقه كاري و شرايط سني، داشتن مدرك ايلتس نه تافل، جزو شروط اصلي است. مناسب ترين روش براي شما روش تحصيلي است و شرط ان داشتن نمره ٦ ايلتس اكادميك است. براي دريافت اطلاعات تكميلي تر فرم ارزيابي را پر كنيد تا كارشناسان با شما تماس بگيرند.
    
    
 • تصویر کاربر حجت سه شنبه ۵ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام.بنده لیسانس مدیریت بازرگانی دارم. 1 سال سابقه بازاریابی در شرکت کوکاکولا دارم. میخواستم بدونم برای مهاجرت و کار در کانادا از چه طریقی میتونم اقدام کنم.
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۵ شهریور ۹۸( 2 ماه پیش)

   داشتن سابقه كاري و يا مدرك تحصيلي به تنهايي براي مهاجرت به كانادا كافي نيست. بهتر است فرم ارزيابي رو تكميل كنيد تا كارشناسان شرايط شمارا بهتر بررسي كنند.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر
فرم ارزیابی مهاجرت صفحه اینستاگرام