بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

وکیل مهاجرت به کانادا فقط در اخذ تابعیت کشور کانادا کمک نمی‌کند، بلکه خدمات گسترده‌ی دیگری هم به افراد ارائه می‌کند. این وکلا می‌توانند از وضعیت فرد دفاع کرده و از اخراج (دیپورت) وی جلوگیری کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا ، می‌تواند درباره‌ی نحوه‌ی اخذ ویزای کار کانادا برای مدت زمان مشخص، مشاوره‌ی حقوقی ارائه دهد. اگر فرد در حال تحصیل در خارج از کشور است، می‌تواند درباره‌ی انواع ویزای کانادا با وکلای مهاجرت مشورت کند.

اخذ شهروندی کانادا توسط وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در اخذ شهروندی یک کشور خارجی از طریق روال قبول تابعیت، به افراد کمک کند. فرد برای اخذ شهروندی از طریق روال قبول تابعیت، باید نامه‌های مختلفی را حاوی قرار ملاقات دریافت کند و در آزمون زبان انگلیسی و علوم اجتماعی قبول شود.

درخواست شهروندی

زمانی که شما از یک کشور دیگر درخواست شهروندی خود را ارائه می‌دهید، وکیل مهاجرت به کانادا بسیار سودمند است. فرآیند درخواست شهروندی بسیار پیچیده و زمان‌بر است. وکیل به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اخذ شهروندی جمع‌آوری کنید. به علاوه، ممکن است که در برخی از کشورها بتوانید از طریق روال قبول تابعیت، برای شهروندی اقدام کنید. وکلای مهاجرت به شیوه‌های دیگری هم می‌توانند به شما کمک کنند

 • برای آزمون‌های شهروندی به شما کمک کنند.
 • در وضعیت‌های اضطراری، شما را در اخذ شهروندی به صورت فوری یاری کنند.
 • به عنوان وکیل شما در دادگاه حاضر شوند.
 • به شما در ایجاد یک کسب‌وکار در یک کشور دیگر کمک کنند.

وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی مهاجرتی ایران اپلو با سه شعبه در تهران، تورنتو و تورنهیل بهترین خدمات حقوقی مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می توانید از هر سه دفتر ما به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی مشاوره های مهاجرتی مورد نیاز خود را از بهترین وکلای مهاجرتی کانادا دریافت نمایید.

دفتر تهران :

آدرس دفتر بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

تهران – خیابان نیاوران – خیابان مقدسی (مژده) – پلاک ۶۴ – طبقه سوم – واحد ۸

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۰۲۵۹۷-۰۲۱۲۲۷۰۲۷۵۳

دفتر تورنتو Toronto Office

 •  Toronto – ۴۵ Sheppard Ave East. 9th floor – Toronto – ON – M2N 5N1
 • Tel: 416 221 2210
 • Mobile: 647 501 5176
 • Email: info[at]iranaplo.com
 • Contact Hours: Mon-Fri 9AM – ۵PM Local Time

دفتر تورنهیل Thornhill Office

 • Thornhill – ۷۷۰۷ Yonge St. 2nd floor Thornhill – ON L3T 2C4
 • Tel: 905 597 1976
 • Mobile: 647 501 5176
 • Email: info[at]iranaplo.com
 • Contact Hours: Mon-Fri 9AM – ۵PM Local Time

وکیل مهاجرت به کانادا باید دارای چه مدارکی باشد؟

برای ورود به حرفه‌ی وکالت مهاجرت، فرد باید دارای یک مدرک کارشناسی و یک دکترای حرفه‌ای حقوق (JD) باشد. برای تخصص در زمینه‌ی حقوق مهاجرت، فرد باید دوره‌هایی را درباره‌ی شهروندی، مشاوره، مصاحبه و تحلیل حقوقی در دانشکده‌ی حقوق بگذراند. کارآموزی و سایر تجربیات کاری مرتبط برای یافتن شغل مناسب ضروری است. زمانی که فرد مدرک حقوق را دریافت کند، باید در آزمون BAR قبول شود تا بتواند به صورت قانونی در زمینه‌ی اقامت کار کند.

از آنجایی وکلای مهاجرت به طور مستمر با افرادی سر و کار دارند که انگلیسی زبان نیستند، دانستن یک زبان دیگر سرمایه‌ی خوبی برای یک وکیل مهاجرت است. به علاوه، مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی از اهمیت زیادی برخوردار هستند .

چرا که این وکلا ارتباط نزدیکی با موکل‌های مختلفی از فرهنگ‌های مختلف دارند و مکالمه و برقراری ارتباط، چالش بیشتری دارد. از آنجایی که در هر پرونده، اطلاعات مستند و غیر مستند زیادی وجود دارد، وکلای مهاجرت باید توانایی تحقیق و تحلیل بسیار خوبی هم داشته باشند.

 وکیل مهاجرت بایستی اطمینان حاصل کند که کارفرما، شروط استخدامی اداره‌ی کار را رعایت می‌کند، همه‌ی کارهای لازم را انجام می‌دهد و تمامی تشریفات اداری مربوط به مهاجرت را اجرا می‌کند.

 

استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

از آنجایی که اخذ شهروندی در کشوری مانندکانادا ممکن است برای بعضی از افراد تا هفت سال طول بکشد، داشتن یک وکیل ضروری است. وکیل به شما کمک می‌کند تا اسناد لازم را برای اثبات وضعیت خود در دادگاه ارائه دهید. به علاوه، یک وکیل تضمین می‌کند تا کارها به بهترین شکل انجام شوند. او تلاش می‌کند تا از تأخیرهای احتمالی در روال اخذ شهروندی شما، اجتناب شود. اگر شما در وضعیت حساسی قرار داشته باشید و مجبور باشید که فوراً به یک کشور دیگر بروید، وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اقامت قانونی و طولانی مدت در آن کشور، تهیه کنید.

شرکت‌ها وکلای مهاجرت را استخدام می‌کنند تا برای کارمندان خارجی خود ویزای کار کانادا تهیه کنند، سپس وکلا فرم‌ها و تشریفات لازم را آماده می‌کنند و درخواست را ثبت می‌کنند.استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

نقش وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو چیست؟

نقش وکلای مهاجرتی در مقایسه با سایر وکلا بسیار منحصر به فرد است. بیشتر وکلای مهاجرت زمان خود را صرف کمک به افرادی می‌کنند که در رسیدگی به الزامات مهاجرتی مشکلی دارند.

وکلای مهاجرت معمولاً نقش مشاور را برای شهروندان خارجی و پناهندگانی ایفا می‌کنند که باید با مقامات اداره‌های مهاجرتی کانادا  تعامل کنند. این وکلا در مورد مسائلی از قبیل درخواست ویزا،شهروندی و روال قبول تابعیت، مشکلات اخراج و استخدام برای افراد خارجی، مشورت و راهنمایی ارائه می‌کنند.

وکلای مهاجرت، نسبت به سایر وکیل‌ها، زمان بسیار کمتری را صرف رسیدگی به مشکلات حقوقی در دادگاه می‌کنند. در عوض، آن‌ها معمولاً به عنوان میانجی بین موکل و مقامات اداره‌های مهاجرتی، نظیر اداره‌ی خدمات شهروندی عمل می‌کنند.

اما همین وکلا، در صورتی که موکل آن‌ها دادرسی مهاجرتی داشته باشد، در محضر قاضی مهاجرت حاضر می‌شوند. بسیاری از وکلای مهاجرت به مسائل مربوط به مهاجرت و حقوق جزا هم رسیدگی می‌کنند.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا  بر اساس معیار های بسیاری از جمله تخصص وکیل و میزان تجربه وی در زمینه مهاجرت تعیین می شود. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کار آسانی نیست زیرا سرنوشت شما در دست ایشان می باشد. زمانی که می خواهید وکیل مهاجرت انتخاب کنید به تخصص وی و تجربه کاری او در زمینه مهاجرت بسیار دقت کنید.

معمولاً برای انجام همه ی روش  های مهاجرتی موسسه حقوقی مهاجرت اَپلو مبلغ را در اقساط از مشتریان دریافت می کند.

در چه شرایطی استخدام وکیل مهاجرت الزامی است؟

بیشتر افراد برای درخواست اسنادی از قبیل ویزا یک وکیل مهاجرت استخدام می‌کنند. این شرایط به خصوص زمانی پیش می‌آید که خود فرد، درک جامعی از الزامات مختلف قوانین مهاجرت نداشته باشد.

اما شرایط خاصی وجود دارد که در آن‌ها، استخدام یک وکیل مهاجرت ضروری است. برخی از این شرایط در ادامه آمده است:

متقاضی دارای سوءپیشینه

 متقاضی باید سوابق کیفری خود را به طور کامل بیان کند و حتی اتهامات رفع شده را هم ذکر کند. معمولاً نیازی به استخدام وکیل کیفری نیست؛ چرا که وکلای مهاجرت همیشه از قوانین کیفری و مهاجرتی اطلاع دارند.

رد درخواست های قبلی

یک وکیل مهاجرت می‌تواند دلیل رد درخواست را بفهمد. به علاوه، او می‌تواند تعیین کند که امکان به جریان گذاشتن درخواست قبلی وجود دارد یا می‌توان در آینده درخواست دیگری ثبت کرد یا خیر.

ممنوعیت ورود متقاضی

گاهی اوقات اخراج یا ممنوعیت ورود، دائمی است و هیچ درخواستی از طرف متقاضی پذیرفته نیست. وکیل مهاجرت می‌تواند اطلاعاتی درباره‌ی اثرات اخراج و ممنوعیت ورود ارائه کند.

متقاضی با بیماری واگیر دار

بعضی از شرایط پزشکی ممکن است مانع ورود فرد به کانادا شود (مانند بعضی از بیماری‌های واگیر).

پرونده متقاضی با پروسه طولانی روبه رو است

وکلای مهاجرت کاملاً با فرآیند‌های ثبت درخواست و مهلت‌های مختلف و مدت زمان انتظار آشنا هستند. گاهی اوقات یک وکیل می‌تواند روال درخواست فرد متقاضی را تسریع کند.

درخواست ویزای کار کانادا

اما کارفرما هیچ کمکی در راستای مشکلات مهاجرتی نکند: روال‌های رسیدگی به ویزای کاری ممکن است پیچیده باشند. یک وکیل مهاجرت می‌تواند کارفرما را وادار کند تا به وظایف خود در قبال کارمند جدید عمل کند.

 خاتمه ازدواج متقاضی با یک شهروند کانادایی

و اقامت دائمی متقاضی، هنوز مشروط بر ازدواج باشد: مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و درخواست ویزا به وضعیت ازدواج وابسته است؛ بنابراین در صورتی که ازدواج به خاطر طلاق یا فوت خاتمه یابد، اثبات اعتبار ازدواج کار سختی است.

 اگر فرد متقاضی بخواهد وضعیت اقامت دائمی خود را تغییر دهد، اما به تازگی طلاق گرفته و با شهروند دیگری ازدواج کرده باشدمشکل اصلی این است که ازدواج اول، مشکوک به کلاه‌برداری است. وجود یک وکیل مهاجرت می‌تواند برای اثبات اعتبار ازدواج اول، لازم باشد.

اقامت دائمی کانادا برای فرزندان زیر ۲۱ سال

اگر فردی همراه خانواده‌ی خود به کانادا مهاجرت کند و فرزند او پیش از اخذ اقامت دائم کانادا ، ۲۱ ساله شود. شرایط اقامت دائمی برای فرزندان زیر ۲۱ سال متفاوت است. وکیل مهاجرت می‌تواند بهترین روش ثبت درخواست را برای فرزندان فرد متقاضی مشخص کند.

گاهی اوقات ممکن است فرم‌ها یا اسناد دیگری را برای اثبات ادعای متقاضی درخواست کنند . مشورت با یک وکیل در همان ابتدای امر، می‌تواند از تأخیرهای احتمالی جلوگیری کند و حتی فرآیند را تسریع کند.

موسسه حقوقی ایران اپلو

۱+

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر احسان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام ببخشید مزاحم شدم. میدونم موضوع سوالم ربطی به موضاعت سایت شما نداره. اما از اونجایی که شما کار‌شناس حقوقی هستید و در این زمینه متخصص هستین گفتم شاید بتوتید کمک کنید
  اگر شخصی ایرانی بخواد به سفارت کانادا درخواست پناهندگی سیاسی بده باید از سفارت های خارج ایران اقدام کنه؟؟؟ و اینکه افزاری که در اعتراضات اخیر از سوی مامورین با گلوله زخمی شده و بیم دستگيری و زندانی شدن یا حتی از دست دادن جونش میره شرایط پناهندگی سیاسی شامل‌ش میشه؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 روز پیش)

   موسسه حقوقی اپلو خدماتی در مورد پناهندگی ارائه نمی دهد. کشور ایران در میان لیست کشور های جنگ زده برای پذیرش Asylum Seeker کانادا نیست، اثبات شرایط پناهندگی سیاسی نیز بسیار سخت و پیچیده است. توصیه می شود، برنامه های مهاجرتی دیگر مثل اکسپرس انتری، تحصیلی، سرمایه گذاری، کار آفرینی، خود اشتغالی و اسپانسرشیپ را مدنظر داشته باشید. برای مشاوره تلفنی رایگان، فرم ارزیابی را در سایت پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

 • تصویر کاربر فرزانه سه شنبه ۲۴ دی ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانمي ٤٣ساله هستم ودر رشته زبان مترجمي زبان انگليسي تحصيل كردم وليسانس دارم الان هم مكالمه تدريس ميكنم همسرم ٤٣سال دارد وشغل ازاد دارد مي خواستم بدونم ميشه براي خودم درخو است ويزاي تحصيلي كنم وهمسر وپسر ١٣ ساله ان را به كانادا ببرم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۴ دی ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام، بله ولی حتما باید حداقل ایلتس ۶ اکادمیک داشته باشید.

 • تصویر کاربر سینا دوشنبه ۹ دی ۹۸( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با درورد. برای مهاجرت تحصیلی بدون داشتن مدرک‌زبان هم میتوان کاری کرد. من زبانم در سطح معمولیست. دوره ی زبان رو میتونم در کانادا ادامه بدهم؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۹ دی ۹۸( 3 هفته پیش)

   سلام، نداشتن مدرك زبان شانس اخذ ويزاي تحصيلي را براي افراد بالاي ٢٠ سال به شدت كاهش مي دهد و عملا غير ممكن مي كند. براي كسب اطلاعات بيشتر، مقاله روش تحصيلي از وبسايت را مطالعه فرماييد.

 • تصویر کاربر كيا دوشنبه ۹ دی ۹۸( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  من ويزاي تحصيلي دو ساله كانادا داشتم رفتم و برگشتم يك ماه بعد از اتمام اعتبار ويزا با پذيرش جديد از همون جاي قبلي از ايران درخواست تمديد ويزا دادم ولي الان ريجكت كردن بدليل اينكه گفتن ممكنه بياي ترك نكني. فرم ارزيابي هم پر كردم كسي تماسي نگرفته ،،الان چكار بايد كرد ؟ تشكر
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۹ دی ۹۸( 3 هفته پیش)

   سلام، لطفا با دفتر تماس بگيريد تا راهنمايي لازم انجام شود.

 • تصویر کاربر احسان دوشنبه ۲ دی ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام . من میخوام برا ویزای کاری کانادا اقدام کنم و استان و شهرش هم برام فرقی نمیکنه. لیسانس معماری و ارشد برنامه ریزی شهری دارم با ۴۰ ماه سابقه کار با بیمه و ۶۰ ماه کلا. میخوام بدونم اگه بخوام برام جاب آفر بگیرین امکانش هست؟ هزینه اش چقدره ؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۲ دی ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. براي اخذ ويزاي كاري و يا هر روش مهاجرتي نياز به مدرك ايلتس داريد. فرم ارزيابي را از وبسايت پر كنيد تا شرايط شما توسط كارشناسان بررسي شود و به شما مشاوره رايگان داده شود.

 • تصویر کاربر کامران دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید، من به همسرم که ۳۷ سالشون هست و لیسانس اقتصاد بازرگانی دارند و خودم ۴۱ ساله و لیسانس نرم افزار،آیا برای خانمم میشود ویزای تحصیلی گرفت که بنده و دخترکون به همراه ایشون بریم؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام، بله. ولي براي اخذ ويزاي تحصيلي كانادا، حتما بايد حداقل ايلاس ٦ اكادميك داشته باشند و براي شما و دخترتون ويزاي همراه گرفته خواهد شد. مي توانيد براي اطلاع بيشتر مقاله ویزای تحصيلی در وبسايت را مطالعه كنيد و يا فرم ارزيابي را پر كنيد تا كارشناسان با شما تماس بگيرند.

 • تصویر کاربر Mehrnaz چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من یه پسر ۶ سال دارم خیلی دوست دارم مهاجرت کنم و حصانت پسرم هم با خودم هست میشه راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸( 1 ماه پیش)

   فرم ارزيابي را از وبسايت پر كنيد تا شرايط به صورت تخصصي براي شما توسط كارشناسان بررسي شود.

 • تصویر کاربر سمیه سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من نامزدم سیتیزن کانادا هستند وقبلا ازدواج در ایران داشتند وطلاق در کانادا وایشون مذهب بهایی هستند ومن مسلمان قراره که برای ازدواج به ایران بیان ومدت مرخصی ایشون خیلی کمه میخواستم راهنماییم کنید که زودتر کارامون انجام بشه ...
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 2 ماه پیش)
   سلام، بعد از ازدواج و ثبت آن بصورت قانوني، مي توانيد از طريق برنامه اسپانسر شيپ اقدام كنيد و در مدت انجام پروسه پرونده نيازي به حضور ايشان در ايران، نخواهد بود. براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله اسپانسرشيپ را از داخل وبسايت مطالعه كنيد.
    
    
 • تصویر کاربر اردوان سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام بنده قصد مهاجرت به کشور کانادا به همراه همسر و فرزند را دارم ، چه باید بکنم و از کجا باید شروع کنم، متشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 2 ماه پیش)
   سلام، فرم ارزيابي مهاجرت را از وبسايت پر كنيد تا شرايط شما بصورت تخصصي توسط كارشناسان بررسي شود.
    
    
 • تصویر کاربر شیما دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام ببخشید همسرم مهندس برق کشتی هستن ایشون لیسانس برق دارن و فوق لیسانس ای تی یو کشتی یعنی برق کشتی الان میتونن از کمپانی مربوط به کارشون در حیطه دریانوردی یا شرکتی برای برق درخواست ویزای کار کنن لطفا راهنمایی میفرمایید متشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 ماه پیش)
   سلام. براي گرفتن ويزاي كاري كانادا شرايطي لازم است. داشتن سابقه كاري، مدرك تحصيلي، پيشنهاد كاري از كارفرماي كانادايي و داشتن مدرك ايلتس، جزو شروط اصلي است. مي توانيد قسمت پيشنهاد كاري را از وبسايت مطالعه كنيد. و همچنين با پر كردن فرم ارزيابي، از روش مناسب براي مهاجرت مطلع شويد.
    
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر
فرم ارزیابی مهاجرت صفحه اینستاگرام