بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

وکیل مهاجرت به کانادا فقط در اخذ تابعیت کشور کانادا کمک نمی‌کند، بلکه خدمات گسترده‌ی دیگری هم به افراد ارائه می‌کند. این وکلا می‌توانند از وضعیت فرد دفاع کرده و از اخراج (دیپورت) وی جلوگیری کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا ، می‌تواند درباره‌ی نحوه‌ی اخذ ویزای کار کانادا برای مدت زمان مشخص، مشاوره‌ی حقوقی ارائه دهد. اگر فرد در حال تحصیل در خارج از کشور است، می‌تواند درباره‌ی انواع ویزای کانادا با وکلای مهاجرت مشورت کند.

اخذ شهروندی کانادا توسط وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در اخذ شهروندی یک کشور خارجی از طریق روال قبول تابعیت، به افراد کمک کند. فرد برای اخذ شهروندی از طریق روال قبول تابعیت، باید نامه‌های مختلفی را حاوی قرار ملاقات دریافت کند و در آزمون زبان انگلیسی و علوم اجتماعی قبول شود.

درخواست شهروندی

زمانی که شما از یک کشور دیگر درخواست شهروندی خود را ارائه می‌دهید، وکیل مهاجرت به کانادا بسیار سودمند است. فرآیند درخواست شهروندی بسیار پیچیده و زمان‌بر است. وکیل به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اخذ شهروندی جمع‌آوری کنید. به علاوه، ممکن است که در برخی از کشورها بتوانید از طریق روال قبول تابعیت، برای شهروندی اقدام کنید. وکلای مهاجرت به شیوه‌های دیگری هم می‌توانند به شما کمک کنند

 • برای آزمون‌های شهروندی به شما کمک کنند.
 • در وضعیت‌های اضطراری، شما را در اخذ شهروندی به صورت فوری یاری کنند.
 • به عنوان وکیل شما در دادگاه حاضر شوند.
 • به شما در ایجاد یک کسب‌وکار در یک کشور دیگر کمک کنند.

وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو

موسسه حقوقی مهاجرتی ایران اپلو با سه شعبه در تهران، تورنتو و تورنهیل بهترین خدمات حقوقی مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می توانید از هر سه دفتر ما به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی مشاوره های مهاجرتی مورد نیاز خود را از بهترین وکلای مهاجرتی کانادا دریافت نمایید.

دفتر تهران :

آدرس دفتر بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

تهران – خیابان نیاوران – خیابان مقدسی (مژده) – پلاک ۶۴ – طبقه سوم – واحد ۸

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۰۲۵۹۷۰۲۱۲۲۷۰۲۷۵۳

واتساپ ، تلگرام و ایمو : ٠٩٢١٢٩۴٣٨٠٣

وکیل مهاجرت به کانادا باید دارای چه مدارکی باشد؟

برای ورود به حرفه‌ی وکالت مهاجرت، فرد باید دارای یک مدرک کارشناسی و یک دکترای حرفه‌ای حقوق (JD) باشد. برای تخصص در زمینه‌ی حقوق مهاجرت، فرد باید دوره‌هایی را درباره‌ی شهروندی، مشاوره، مصاحبه و تحلیل حقوقی در دانشکده‌ی حقوق بگذراند. کارآموزی و سایر تجربیات کاری مرتبط برای یافتن شغل مناسب ضروری است. زمانی که فرد مدرک حقوق را دریافت کند، باید در آزمون BAR قبول شود تا بتواند به صورت قانونی در زمینه‌ی اقامت کار کند.

از آنجایی وکلای مهاجرت به طور مستمر با افرادی سر و کار دارند که انگلیسی زبان نیستند، دانستن یک زبان دیگر سرمایه‌ی خوبی برای یک وکیل مهاجرت است. به علاوه، مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی از اهمیت زیادی برخوردار هستند .

چرا که این وکلا ارتباط نزدیکی با موکل‌های مختلفی از فرهنگ‌های مختلف دارند و مکالمه و برقراری ارتباط، چالش بیشتری دارد. از آنجایی که در هر پرونده، اطلاعات مستند و غیر مستند زیادی وجود دارد، وکلای مهاجرت باید توانایی تحقیق و تحلیل بسیار خوبی هم داشته باشند.

 وکیل مهاجرت بایستی اطمینان حاصل کند که کارفرما، شروط استخدامی اداره‌ی کار را رعایت می‌کند، همه‌ی کارهای لازم را انجام می‌دهد و تمامی تشریفات اداری مربوط به مهاجرت را اجرا می‌کند.

 

استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

از آنجایی که اخذ شهروندی در کشوری مانندکانادا ممکن است برای بعضی از افراد تا هفت سال طول بکشد، داشتن یک وکیل ضروری است. وکیل به شما کمک می‌کند تا اسناد لازم را برای اثبات وضعیت خود در دادگاه ارائه دهید. به علاوه، یک وکیل تضمین می‌کند تا کارها به بهترین شکل انجام شوند. او تلاش می‌کند تا از تأخیرهای احتمالی در روال اخذ شهروندی شما، اجتناب شود. اگر شما در وضعیت حساسی قرار داشته باشید و مجبور باشید که فوراً به یک کشور دیگر بروید، وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اقامت قانونی و طولانی مدت در آن کشور، تهیه کنید.

شرکت‌ها وکلای مهاجرت را استخدام می‌کنند تا برای کارمندان خارجی خود ویزای کار کانادا تهیه کنند، سپس وکلا فرم‌ها و تشریفات لازم را آماده می‌کنند و درخواست را ثبت می‌کنند.استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

نقش وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو چیست؟

نقش وکلای مهاجرتی در مقایسه با سایر وکلا بسیار منحصر به فرد است. بیشتر وکلای مهاجرت زمان خود را صرف کمک به افرادی می‌کنند که در رسیدگی به الزامات مهاجرتی مشکلی دارند.

وکلای مهاجرت معمولاً نقش مشاور را برای شهروندان خارجی و پناهندگانی ایفا می‌کنند که باید با مقامات اداره‌های مهاجرتی کانادا  تعامل کنند. این وکلا در مورد مسائلی از قبیل درخواست ویزا،شهروندی و روال قبول تابعیت، مشکلات اخراج و استخدام برای افراد خارجی، مشورت و راهنمایی ارائه می‌کنند.

وکلای مهاجرت، نسبت به سایر وکیل‌ها، زمان بسیار کمتری را صرف رسیدگی به مشکلات حقوقی در دادگاه می‌کنند. در عوض، آن‌ها معمولاً به عنوان میانجی بین موکل و مقامات اداره‌های مهاجرتی، نظیر اداره‌ی خدمات شهروندی عمل می‌کنند.

اما همین وکلا، در صورتی که موکل آن‌ها دادرسی مهاجرتی داشته باشد، در محضر قاضی مهاجرت حاضر می‌شوند. بسیاری از وکلای مهاجرت به مسائل مربوط به مهاجرت و حقوق جزا هم رسیدگی می‌کنند.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا  بر اساس معیار های بسیاری از جمله تخصص وکیل و میزان تجربه وی در زمینه مهاجرت تعیین می شود. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کار آسانی نیست زیرا سرنوشت شما در دست ایشان می باشد. زمانی که می خواهید وکیل مهاجرت انتخاب کنید به تخصص وی و تجربه کاری او در زمینه مهاجرت بسیار دقت کنید.

معمولاً برای انجام همه ی روش  های مهاجرتی موسسه حقوقی مهاجرت اَپلو مبلغ را در اقساط از مشتریان دریافت می کند.

در چه شرایطی استخدام وکیل مهاجرت الزامی است؟

بیشتر افراد برای درخواست اسنادی از قبیل ویزا یک وکیل مهاجرت استخدام می‌کنند. این شرایط به خصوص زمانی پیش می‌آید که خود فرد، درک جامعی از الزامات مختلف قوانین مهاجرت نداشته باشد.

اما شرایط خاصی وجود دارد که در آن‌ها، استخدام یک وکیل مهاجرت ضروری است. برخی از این شرایط در ادامه آمده است:

متقاضی دارای سوءپیشینه

 متقاضی باید سوابق کیفری خود را به طور کامل بیان کند و حتی اتهامات رفع شده را هم ذکر کند. معمولاً نیازی به استخدام وکیل کیفری نیست؛ چرا که وکلای مهاجرت همیشه از قوانین کیفری و مهاجرتی اطلاع دارند.

رد درخواست های قبلی

یک وکیل مهاجرت می‌تواند دلیل رد درخواست را بفهمد. به علاوه، او می‌تواند تعیین کند که امکان به جریان گذاشتن درخواست قبلی وجود دارد یا می‌توان در آینده درخواست دیگری ثبت کرد یا خیر.

ممنوعیت ورود متقاضی

گاهی اوقات اخراج یا ممنوعیت ورود، دائمی است و هیچ درخواستی از طرف متقاضی پذیرفته نیست. وکیل مهاجرت می‌تواند اطلاعاتی درباره‌ی اثرات اخراج و ممنوعیت ورود ارائه کند.

متقاضی با بیماری واگیر دار

بعضی از شرایط پزشکی ممکن است مانع ورود فرد به کانادا شود (مانند بعضی از بیماری‌های واگیر).

پرونده متقاضی با پروسه طولانی روبه رو است

وکلای مهاجرت کاملاً با فرآیند‌های ثبت درخواست و مهلت‌های مختلف و مدت زمان انتظار آشنا هستند. گاهی اوقات یک وکیل می‌تواند روال درخواست فرد متقاضی را تسریع کند.

درخواست ویزای کار کانادا

اما کارفرما هیچ کمکی در راستای مشکلات مهاجرتی نکند: روال‌های رسیدگی به ویزای کاری ممکن است پیچیده باشند. یک وکیل مهاجرت می‌تواند کارفرما را وادار کند تا به وظایف خود در قبال کارمند جدید عمل کند.

 خاتمه ازدواج متقاضی با یک شهروند کانادایی

و اقامت دائمی متقاضی، هنوز مشروط بر ازدواج باشد: مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و درخواست ویزا به وضعیت ازدواج وابسته است؛ بنابراین در صورتی که ازدواج به خاطر طلاق یا فوت خاتمه یابد، اثبات اعتبار ازدواج کار سختی است.

 اگر فرد متقاضی بخواهد وضعیت اقامت دائمی خود را تغییر دهد، اما به تازگی طلاق گرفته و با شهروند دیگری ازدواج کرده باشدمشکل اصلی این است که ازدواج اول، مشکوک به کلاه‌برداری است. وجود یک وکیل مهاجرت می‌تواند برای اثبات اعتبار ازدواج اول، لازم باشد.

اقامت دائمی کانادا برای فرزندان زیر ۲۱ سال

اگر فردی همراه خانواده‌ی خود به کانادا مهاجرت کند و فرزند او پیش از اخذ اقامت دائم کانادا ، ۲۱ ساله شود. شرایط اقامت دائمی برای فرزندان زیر ۲۱ سال متفاوت است. وکیل مهاجرت می‌تواند بهترین روش ثبت درخواست را برای فرزندان فرد متقاضی مشخص کند.

گاهی اوقات ممکن است فرم‌ها یا اسناد دیگری را برای اثبات ادعای متقاضی درخواست کنند . مشورت با یک وکیل در همان ابتدای امر، می‌تواند از تأخیرهای احتمالی جلوگیری کند و حتی فرآیند را تسریع کند.

موسسه حقوقی ایران اپلو

۱+

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر سعیده سه شنبه ۲۰ اسفند ۹۸( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید من الان پایه یازدهم هستم رشته تجربی زبانم ترمinter3میخواستم ببینم اگه دوازدهم رو در کانادا یا المان یا استرالیا هرکدوم مقدور بود تحصیل کنم دانشگاه رایگانه؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۰ اسفند ۹۸( 3 هفته پیش)

   سلام. خدمات موسسه حقوقی اپلو در زمینه مهاجرت و اخذ انواع ویزاهای کشور کاناداست. با توجه به شرایط سنی، که زیر 18 سال هستید، می توانید بدون داشتن مدرک زبان اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا کنید. همچنین، می توانید با مراجعه به مقاله چگونه به راحتی ویزای تحصیلی کانادا بگیریم؟ ، فایل صوتی درخصوص اخذ ویزای تحصیلی و شرایط آن را گوش کنید. لازم به ذکر است که، شما بعنوان دانش آموز و یا دانشجوی بین الملل وارد کانادا می شوید و هزینه های تحصیل رایگان نخواهد بود.

 • تصویر کاربر شهرزاد شنبه ۳ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام. برای ویزای تحصیلی کانادا استان کبک اقدام کردم. پولم رو قبلا به ارز و طلا ی نقد تبدیل کرده بودم. الان میخوام تو بخش ارائه منابع مالی اینارو ذکر کنم. درنظر داشتم که از اون حسابی که طلا و ارز خریده شده گواهی تمکن مالی بگیرم. بعد هم رسید های خرید طلا و ارز رو ترجمه کنم و براشون بفرستم. پول به اندازه کافی دارم . آیا این براشون قابل قبوله؟ ممکنه اشکال بگیرن ازش؟ پولم به صورت نقده و توی بانک نگذاشتم. لازمه حساب ارزی باز کنم براش؟ ترجیح میدم حساب ارزی باز نکنم. ولی اگر مجبور باشم میتونه پولم مثلا یه روز یا یه هفته توی حسابم باشه و بعد از اون حساب گزارش بگیرم بفرستم؟
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان شنبه ۳ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. گواهی تمکن مالی، سندی معتبر و رسمی‌‌‌ است که در بانک صادر می‌‌‌‌‌‌شود و در آن موجودی انواع حساب‌‌‌های شما و نرخ برابری آن به ارز مورد درخواست (دلار یا یورو) درج می‌‌‌شود. این گواهی، نشان می‎دهد که شما چقدر پول در حسابتان دارید و در یک دوره 6 ماهه چقدر پول وارد حسابتان و از آن خارج شده است. بنابراین باید حساب ریالی داشته باشید.

    

 • تصویر کاربر داود شنبه ۳ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  وقت شما بخیر
  همسر و فرزندم دارای اقامت دائم و ساکن تورنتو می باشند. همسرم شاغل و دختر 12 ساله ام در مقطع ابتدایی تحصیل می کند. بنده در ایران هستم و کارت PR من منقضی شده است و در طول 5 سال گذشته به کانادا نرفته ام.
  سئوالم این است که با توجه به وضعیت همسر و فرزندم ، آیا می توانم از بند 19 فرم TRAVEL DOCUMENT استفاده نموده (Humanitrate and compassionete ground) و مجوز ورود به خاک کانادا را بگیرم
  سپاسگذار توجه و پاسختون هستم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان شنبه ۳ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. براساس قوانین اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، برای تمدید کارت PR، باید حداقل دوسال از پنج سال را در کانادا زندگی کنید. تعداد روزهای محاسبه شده برای هر فرد مخصوص همان فرد است. برای بررسی شرایط خود بصورت دقیق تر و کسب اطلاعات لازم در این زمینه، فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا را از وبسایت تکمیل کنید.

 • تصویر کاربر کیمیا چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  ۲ فرزند بالای ۱۸ دارم دیپلمه ولی هردو دارای مهارت تجربی کاری هستن ،پسرم در تاسیسات وبازسازی ساختمان و زبان انگلیسی رو خوب بلده و دخترم دیپلم فنی کامپیوتر،،برای نیروی کار استانی لطفا راهنمایی کنین و هزینه وکیل و مشاوره شونو بگین ،هرچه زودتر اقدام کنم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا، برنامه و روش های متفاوتی وجود دارد که برای شرکت در هربرنامه، متقاضی باید الزامات آن را فراهم سازد. بنابراین توصیه می شود هریک از افراد خانواده که تمایل به اخذ اقامت کانادا را دارند، به صورت جداگانه فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنند تا شرایط هرفرد بصورت دقیق توسط کارشناسان بررسی شود و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. 

 • تصویر کاربر خاتون چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید میخواستم بدانم اگر ارشد مهندسی عمران مدیریت پروژه ساخت داشته باشیم هشت سال سابقه کار و بیمه در حال گرفتن ایلتس باشیم و دارای سن 34
  1-هزینه وکالت برای ویزا
  2-چه میزان دارایی و گردش پول
  3-بازه زمانی ان چقدر طول میکشد متشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. با توجه به شرایط ذکر شده، می توانید از طریق برنامه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص (اکسپرس اینتری) ، اقدام کنید. ولی باید شرایط شما بصورت تخصصی تر بررسی شود. زیرا تمامی برنامه های مهاجرت به کانادا، دارای سیستم امتیاز بندی هستند و برای شرکت در برنامه باید امتیاز لازم را کسب کنید. 

   برای تمکن مالی، بر طبق جدول اعلامی توسط اداره مهاجرت کانادا، باید حداقل هزینه شش ماه زندگی در کانادا را ارائه دهید. برای بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات لازم در خصوص این برنامه، فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را از وبسایت پر کنید. 

 • تصویر کاربر NK چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  درود
  آیا با حدود یکصد و بیست هزار دلار کانادا می توان بیزینسی خریداری کرد و اینکه چه تضمینی دارد که بیزینس خریداری شده، دارای تخلف های مالیاتی، جریمه، بدهی و از این دسته موارد را داشته باشد، آیا بیزینسی که گروه شما معرفی می نماید، شامل گارانتی می شود، چطور با این بررسی نمود، ضمن اینکه اینجانب به اتفاق همسر (بدون فرزند)، نیاز به اسکان با حداقل اجاره بها هستیم، آیا وکلای شما در کانادا برای ما اینچنین مراحلی را نیز در نظر دارند، نیاز به مترجم هم داریم.
  چنانچه میسر می باشد، شفاف عنوان فرمایید که چه میزان حق الوکاله و هزینه های جانبی را در نظر داشته باشیم. خواهشمند است برای اینجانب ایمیل بفرمایید.
  با سپاس
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. برای خرید بیزینس در کانادا، هیچ رقم مشخصی از طرف دولت کانادا مشخص نشده است زیرا بسته به هر بیزینس، قیمت آن متفاوت خواهد بود. ولی با توجه به سوابق وکلای موسسه حقوقی ایران اپلو در این زمینه، توصیه می شود که حداقل مبلغ 200 هزار دلار کانادا در حساب شخص وجود داشته باشد. علاوه براین برای خرید بیزینس، فرد متقاضی باید شرایط لازم مثل سابقه مدیریتی، سوابق شغلی مرتبط، دارایی کافی و ...، را داشته باشد. توصیه می شود حتما مقاله مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا را، مطالعه فرمایید.

   در خصوص سوال دوم هم باید ذکر شود که، قرارداد موسسه حقوقی ایران اپلو با افراد متقاضی، بعد از اخذ اقامت به پایان می رسد ولی وکلای موسسه از هیچ کمکی برای اعضای خانواده موسسه حقوقی ایران اپلو، دریغ نخواهند کرد.

   می توانید با مراجعه به وبسایت و پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت، از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

 • تصویر کاربر ماندانا چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  درود وققتون بخییر ببخشید میخواستم بپرسم افرادی که توی منزل تحت فشار و اذیت های روحی هستن و حتی جان و سلامتیشون در خطر هست راهی وجود داره که بتونن برای امنیت جسمی و روحیشون برای اخذ پناهندگی اجتماعی در کانادا اقدام کنن؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. متاسفانه در حال حاضر موسسه حقوقی ایران اپلو، خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد. می توانید با پر کردن فرم ارزیابی از سایر روش های موجود برای مهاجرت با توجه به شرایط خود، مطلع شوید.

 • تصویر کاربر علی چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام در حدود یک ماه پیش پرونده مهاجرتی ما از طریق سرمایه گذاری رد شد میخواستم بپرسم آیا اعتراض به پرونده فایده ای دارد آیا تاکنون کسی بوده که اعتراض کرده باشد و جواب مثبت گرفته باشد
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام. معمولا علت رد شدن پرونده های مهاجرت، نقص پرونده است. بنابراین، باید نواقص پرونده را رفع کرده و مجددا اقدام کنید.

 • تصویر کاربر سارا شنبه ۱۲ بهمن ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من 26 سالم هست و میخواستم بدونم میتونم برای کالج زبان اثدام کنم؟ آیا ویزا میشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان شنبه ۱۲ بهمن ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام. بله می توانید ولی با توجه به گپ تحصیلی و برای اینکه شانس ویزا شدن افزایش یابد، احتیاج به مدرک ایلتس آکادمیک با نمره حداقل 6، است. می توانید با مراجعه به مطلب ویزای تحصیلی در وبسایت، اطلاعات لازم را کسب کنید. 

 • تصویر کاربر احسان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام ببخشید مزاحم شدم. میدونم موضوع سوالم ربطی به موضاعت سایت شما نداره. اما از اونجایی که شما کار‌شناس حقوقی هستید و در این زمینه متخصص هستین گفتم شاید بتوتید کمک کنید
  اگر شخصی ایرانی بخواد به سفارت کانادا درخواست پناهندگی سیاسی بده باید از سفارت های خارج ایران اقدام کنه؟؟؟ و اینکه افزاری که در اعتراضات اخیر از سوی مامورین با گلوله زخمی شده و بیم دستگيری و زندانی شدن یا حتی از دست دادن جونش میره شرایط پناهندگی سیاسی شامل‌ش میشه؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۳۰ دی ۹۸( 2 ماه پیش)

   موسسه حقوقی اپلو خدماتی در مورد پناهندگی ارائه نمی دهد. کشور ایران در میان لیست کشور های جنگ زده برای پذیرش Asylum Seeker کانادا نیست، اثبات شرایط پناهندگی سیاسی نیز بسیار سخت و پیچیده است. توصیه می شود، برنامه های مهاجرتی دیگر مثل اکسپرس انتری، تحصیلی، سرمایه گذاری، کار آفرینی، خود اشتغالی و اسپانسرشیپ را مدنظر داشته باشید. برای مشاوره تلفنی رایگان، فرم ارزیابی را در سایت پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر