بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

وکیل مهاجرت به کانادا فقط در اخذ تابعیت کشور کانادا کمک نمی‌کند، بلکه خدمات گسترده‌ی دیگری هم به افراد ارائه می‌کند. این وکلا می‌توانند از وضعیت فرد دفاع کرده و از اخراج (دیپورت) وی جلوگیری کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا ، می‌تواند درباره‌ی نحوه‌ی اخذ ویزای کار کانادا برای مدت زمان مشخص، مشاوره‌ی حقوقی ارائه دهد. اگر فرد در حال تحصیل در خارج از کشور است، می‌تواند درباره‌ی انواع ویزای کانادا با وکلای مهاجرت مشورت کند.

اخذ شهروندی کانادا توسط وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در اخذ شهروندی یک کشور خارجی از طریق روال قبول تابعیت، به افراد کمک کند. فرد برای اخذ شهروندی از طریق روال قبول تابعیت، باید نامه‌های مختلفی را حاوی قرار ملاقات دریافت کند و در آزمون زبان انگلیسی و علوم اجتماعی قبول شود.

درخواست شهروندی

زمانی که شما از یک کشور دیگر درخواست شهروندی خود را ارائه می‌دهید، وکیل مهاجرت به کانادا بسیار سودمند است. فرآیند درخواست شهروندی بسیار پیچیده و زمان‌بر است. وکیل به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اخذ شهروندی جمع‌آوری کنید. به علاوه، ممکن است که در برخی از کشورها بتوانید از طریق روال قبول تابعیت، برای شهروندی اقدام کنید. وکلای مهاجرت به شیوه‌های دیگری هم می‌توانند به شما کمک کنند

 • برای آزمون‌های شهروندی به شما کمک کنند.
 • در وضعیت‌های اضطراری، شما را در اخذ شهروندی به صورت فوری یاری کنند.
 • به عنوان وکیل شما در دادگاه حاضر شوند.
 • به شما در ایجاد یک کسب‌وکار در یک کشور دیگر کمک کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا باید دارای چه مدارکی باشد؟

برای ورود به حرفه‌ی وکالت مهاجرت، فرد باید دارای یک مدرک کارشناسی و یک دکترای حرفه‌ای حقوق (JD) باشد. برای تخصص در زمینه‌ی حقوق مهاجرت، فرد باید دوره‌هایی را درباره‌ی شهروندی، مشاوره، مصاحبه و تحلیل حقوقی در دانشکده‌ی حقوق بگذراند. کارآموزی و سایر تجربیات کاری مرتبط برای یافتن شغل مناسب ضروری است. زمانی که فرد مدرک حقوق را دریافت کند، باید در آزمون BAR قبول شود تا بتواند به صورت قانونی در زمینه‌ی اقامت کار کند.

از آنجایی وکلای مهاجرت به طور مستمر با افرادی سر و کار دارند که انگلیسی زبان نیستند، دانستن یک زبان دیگر سرمایه‌ی خوبی برای یک وکیل مهاجرت است. به علاوه، مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی از اهمیت زیادی برخوردار هستند . چرا که این وکلا ارتباط نزدیکی با موکل‌های مختلفی از فرهنگ‌های مختلف دارند و مکالمه و برقراری ارتباط، چالش بیشتری دارد. از آنجایی که در هر پرونده، اطلاعات مستند و غیر مستند زیادی وجود دارد، وکلای مهاجرت باید توانایی تحقیق و تحلیل بسیار خوبی هم داشته باشند.

 وکیل مهاجرت بایستی اطمینان حاصل کند که کارفرما، شروط استخدامی اداره‌ی کار را رعایت می‌کند، همه‌ی کارهای لازم را انجام می‌دهد و تمامی تشریفات اداری مربوط به مهاجرت را اجرا می‌کند.

 

آدرس دفتر بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

تهران – خیابان نیاوران – خیابان مقدسی (مژده) – پلاک ۶۴ – طبقه سوم – واحد ۸

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۰۲۵۹۷-۰۲۱۲۲۷۰۲۷۵۳

استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

از آنجایی که اخذ شهروندی در کشوری مانندکانادا ممکن است برای بعضی از افراد تا هفت سال طول بکشد، داشتن یک وکیل ضروری است. وکیل به شما کمک می‌کند تا اسناد لازم را برای اثبات وضعیت خود در دادگاه ارائه دهید. به علاوه، یک وکیل تضمین می‌کند تا کارها به بهترین شکل انجام شوند. او تلاش می‌کند تا از تأخیرهای احتمالی در روال اخذ شهروندی شما، اجتناب شود. اگر شما در وضعیت حساسی قرار داشته باشید و مجبور باشید که فوراً به یک کشور دیگر بروید، وکیل مهاجرت به شما کمک می‌کند تا اسناد مورد نیاز را برای اقامت قانونی و طولانی مدت در آن کشور، تهیه کنید.

شرکت‌ها وکلای مهاجرت را استخدام می‌کنند تا برای کارمندان خارجی خود ویزای کار کانادا تهیه کنند، سپس وکلا فرم‌ها و تشریفات لازم را آماده می‌کنند و درخواست را ثبت می‌کنند.استخدام وکیل مهاجرت به کانادا

نقش وکیل مهاجرت به کانادا در تورنتو چیست؟

نقش وکلای مهاجرتی در مقایسه با سایر وکلا بسیار منحصر به فرد است. بیشتر وکلای مهاجرت زمان خود را صرف کمک به افرادی می‌کنند که در رسیدگی به الزامات مهاجرتی مشکلی دارند.

وکلای مهاجرت معمولاً نقش مشاور را برای شهروندان خارجی و پناهندگانی ایفا می‌کنند که باید با مقامات اداره‌های مهاجرتی کانادا  تعامل کنند. این وکلا در مورد مسائلی از قبیل درخواست ویزا،شهروندی و روال قبول تابعیت، مشکلات اخراج و استخدام برای افراد خارجی، مشورت و راهنمایی ارائه می‌کنند.

وکلای مهاجرت، نسبت به سایر وکیل‌ها، زمان بسیار کمتری را صرف رسیدگی به مشکلات حقوقی در دادگاه می‌کنند. در عوض، آن‌ها معمولاً به عنوان میانجی بین موکل و مقامات اداره‌های مهاجرتی، نظیر اداره‌ی خدمات شهروندی عمل می‌کنند.

اما همین وکلا، در صورتی که موکل آن‌ها دادرسی مهاجرتی داشته باشد، در محضر قاضی مهاجرت حاضر می‌شوند. بسیاری از وکلای مهاجرت به مسائل مربوط به مهاجرت و حقوق جزا هم رسیدگی می‌کنند.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا  بر اساس معیار های بسیاری از جمله تخصص وکیل و میزان تجربه وی در زمینه مهاجرت تعیین می شود. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کار آسانی نیست زیرا سرنوشت شما در دست ایشان می باشد. زمانی که می خواهید وکیل مهاجرت انتخاب کنید به تخصص وی و تجربه کاری او در زمینه مهاجرت بسیار دقت کنید.

معمولاً برای انجام همه ی روش  های مهاجرتی موسسه حقوقی مهاجرت اَپلو مبلغ را در اقساط از مشتریان دریافت می کند.

در چه شرایطی استخدام وکیل مهاجرت الزامی است؟

بیشتر افراد برای درخواست اسنادی از قبیل ویزا یک وکیل مهاجرت استخدام می‌کنند. این شرایط به خصوص زمانی پیش می‌آید که خود فرد، درک جامعی از الزامات مختلف قوانین مهاجرت نداشته باشد.

اما شرایط خاصی وجود دارد که در آن‌ها، استخدام یک وکیل مهاجرت ضروری است. برخی از این شرایط در ادامه آمده است:

متقاضی دارای سوءپیشینه

 متقاضی باید سوابق کیفری خود را به طور کامل بیان کند و حتی اتهامات رفع شده را هم ذکر کند. معمولاً نیازی به استخدام وکیل کیفری نیست؛ چرا که وکلای مهاجرت همیشه از قوانین کیفری و مهاجرتی اطلاع دارند.

رد درخواست های قبلی

یک وکیل مهاجرت می‌تواند دلیل رد درخواست را بفهمد. به علاوه، او می‌تواند تعیین کند که امکان به جریان گذاشتن درخواست قبلی وجود دارد یا می‌توان در آینده درخواست دیگری ثبت کرد یا خیر.

ممنوعیت ورود متقاضی

گاهی اوقات اخراج یا ممنوعیت ورود، دائمی است و هیچ درخواستی از طرف متقاضی پذیرفته نیست. وکیل مهاجرت می‌تواند اطلاعاتی درباره‌ی اثرات اخراج و ممنوعیت ورود ارائه کند.

متقاضی با بیماری واگیر دار

بعضی از شرایط پزشکی ممکن است مانع ورود فرد به کانادا شود (مانند بعضی از بیماری‌های واگیر).

پرونده متقاضی با پروسه طولانی روبه رو است

وکلای مهاجرت کاملاً با فرآیند‌های ثبت درخواست و مهلت‌های مختلف و مدت زمان انتظار آشنا هستند. گاهی اوقات یک وکیل می‌تواند روال درخواست فرد متقاضی را تسریع کند.

درخواست ویزای کار کانادا

اما کارفرما هیچ کمکی در راستای مشکلات مهاجرتی نکند: روال‌های رسیدگی به ویزای کاری ممکن است پیچیده باشند. یک وکیل مهاجرت می‌تواند کارفرما را وادار کند تا به وظایف خود در قبال کارمند جدید عمل کند.

 خاتمه ازدواج متقاضی با یک شهروند کانادایی

و اقامت دائمی متقاضی، هنوز مشروط بر ازدواج باشد: مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و درخواست ویزا به وضعیت ازدواج وابسته است؛ بنابراین در صورتی که ازدواج به خاطر طلاق یا فوت خاتمه یابد، اثبات اعتبار ازدواج کار سختی است.

 اگر فرد متقاضی بخواهد وضعیت اقامت دائمی خود را تغییر دهد، اما به تازگی طلاق گرفته و با شهروند دیگری ازدواج کرده باشدمشکل اصلی این است که ازدواج اول، مشکوک به کلاه‌برداری است. وجود یک وکیل مهاجرت می‌تواند برای اثبات اعتبار ازدواج اول، لازم باشد.

اقامت دائمی کانادا برای فرزندان زیر ۲۱ سال

اگر فردی همراه خانواده‌ی خود به کانادا مهاجرت کند و فرزند او پیش از اخذ اقامت دائم کانادا ، ۲۱ ساله شود. شرایط اقامت دائمی برای فرزندان زیر ۲۱ سال متفاوت است. وکیل مهاجرت می‌تواند بهترین روش ثبت درخواست را برای فرزندان فرد متقاضی مشخص کند.

گاهی اوقات ممکن است فرم‌ها یا اسناد دیگری را برای اثبات ادعای متقاضی درخواست کنند . مشورت با یک وکیل در همان ابتدای امر، می‌تواند از تأخیرهای احتمالی جلوگیری کند و حتی فرآیند را تسریع کند.

موسسه حقوقی ایران اپلو

۱+

موسسه حقوقی اَپلو | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

آدرس: تهران | خیابان نیاوران | خیابان مقدسی (مژده) | پلاک ۶۴ | طبقه سوم | واحد ۸
شماره تماس: ۲۲۷۰۲۷۵۳-۰۲۱

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا بزودی اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر سمیه سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام من نامزدم سیتیزن کانادا هستند وقبلا ازدواج در ایران داشتند وطلاق در کانادا وایشون مذهب بهایی هستند ومن مسلمان قراره که برای ازدواج به ایران بیان ومدت مرخصی ایشون خیلی کمه میخواستم راهنماییم کنید که زودتر کارامون انجام بشه ...
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 6 روز پیش)
   سلام، بعد از ازدواج و ثبت آن بصورت قانوني، مي توانيد از طريق برنامه اسپانسر شيپ اقدام كنيد و در مدت انجام پروسه پرونده نيازي به حضور ايشان در ايران، نخواهد بود. براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله اسپانسرشيپ را از داخل وبسايت مطالعه كنيد.
    
    
 • تصویر کاربر اردوان سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 6 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام بنده قصد مهاجرت به کشور کانادا به همراه همسر و فرزند را دارم ، چه باید بکنم و از کجا باید شروع کنم، متشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸( 6 روز پیش)
   سلام، فرم ارزيابي مهاجرت را از وبسايت پر كنيد تا شرايط شما بصورت تخصصي توسط كارشناسان بررسي شود.
    
    
 • تصویر کاربر شیما دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام ببخشید همسرم مهندس برق کشتی هستن ایشون لیسانس برق دارن و فوق لیسانس ای تی یو کشتی یعنی برق کشتی الان میتونن از کمپانی مربوط به کارشون در حیطه دریانوردی یا شرکتی برای برق درخواست ویزای کار کنن لطفا راهنمایی میفرمایید متشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)
   سلام. براي گرفتن ويزاي كاري كانادا شرايطي لازم است. داشتن سابقه كاري، مدرك تحصيلي، پيشنهاد كاري از كارفرماي كانادايي و داشتن مدرك ايلتس، جزو شروط اصلي است. مي توانيد قسمت پيشنهاد كاري را از وبسايت مطالعه كنيد. و همچنين با پر كردن فرم ارزيابي، از روش مناسب براي مهاجرت مطلع شويد.
    
 • تصویر کاربر شروین چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من بصورت آنلاین درخواست ویزای توریستی برای خودم و همسرم و پسرم دادم...البته دعوت نامه داشتم و مدارکم هم قوی بود ولی متاسفانه هر سه مون ریجکت شدیم و آفیسر اعلام کرده که متقاعد نشده که میریم و بر میگردیم.
  چیکار کنم و آیا امکانش هست شما پیگیری کنید ؟
  لطفا هزینه رو اعلام کنید و درضمن امکان زدن نوت به آفیسر و گرفتن علت دقیق ریجکتی بصورت کامل هست
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)

   افيسر مربوطه متقاعد نشده است كه شما باز مي گرديد. براي اقدام مجدد بايد اين نقص را بر طرف كنيد. فرم ارزيابي وا تكميل كنيد تا كارشناسان شرايط را بررسي كنند.

 • تصویر کاربر شیرین چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  آیا از طریق خرید بیزینس به مبلغ ۲۰۰ هزارتا میشه در تورنتو اقامت گرفت؟ من به همراه همسرم و فرزند ۳ ساله خود قصد مهاجرت و ترجیحا گرفتن پی آر هستیم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)

   سلام. لطفا فرم ارزيابي مهاجرت را از وبسايت پر كنيد تا شرايط شما به صورت تخصصي توسط كارشناسان بررسي شود.

 • تصویر کاربر Ron چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام و احترام
  من 42ساله و همسرم 65ساله و دختر کوچکمان 2.5 ساله،و ضمنا در ماه 6.5 باردار هستم. هردو مهندس عمران هستیم. حدود یکسال و یکماهه در سوئیس درخواست پناهندگی کردیم و چندماه پیش جواب نگاتیو گرفتیم و نامه اعتراض ارسال کردیم و تاکنون جوابی دریافت نکردیم.
  پاسپورت نداریم و مابقی مدارک شناساییمون مثل شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج دست اداره مهاجرته. مدرک تحصیلی همسرم در اداره مهندسی نیروی دریایی هست و قابل دسترس نیست، مدرک تحصیلی خودم همراهمون هست.
  میخواستم پروسه پناهندگی و نحوه زندگی با شرایط ما در کانادا رو بدنم،
  مثلا:_کمپ یا محل اسکان اولیه چطوره؟
  _ چقدر زمان میبره تا به پرونده رسیدگی کنن و مصاحبه به چه صورته؟
  _ چه قدر زمان میبره تا مدرک شناسایی و پاسپورت بدن؟
  _ایا برای اینترویو و ارائه کیس وکیل هست؟
  _ و مهم اینکه ما بدون پاسپورت از چه راهی و به چه صورتی میتونیم از سوئیس به کانادا بیایم؟
  و از همه مهمتر اینکه از ابتدای ورود تا ارائه مدارک و کیس و اخذ جواب میخوایم وکیل داشته باشیم. لطفا هزینه و شرایط پرداخت رو بفرمایین. با سپاس
  شماره تماس من 0041783046100 هست اما در فیلد بالا قابل پذیرش نبود
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)

   شرايط پناهندگي در كانادا به اين صورت است كه شما ابتدا بايد وارد كانادا شويد و سپس درخواست پناهندگي دهيد. درصورت قبولي كيس پناهندگي از طرف دولت كانادا، مي توانيد از اين طريق اقامت را دريافت كنيد. و موسسه حقوقي اپلو خدماتي در خصوص پناهندگي ارائه نمي دهد.

 • تصویر کاربر تارا چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام. من دارم از روش اكسپرس انتري مهاجرت ميكنم. آيا بعد از اخذ دعوتنامه ميتونم ازدواج كنم و همسرم رو همراه خودم ببرم؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان چهارشنبه ۸ آبان ۹۸( 2 هفته پیش)
   سلام. بله ولي بهتر است قبل از اقدام ازدواج كنيد چون بعد از ازدواج بايد مجدد مدارك همسرتون را ارسال كنيد تا بررسي شود و اين مسئله پروسه اخذ اقامت را به تعويق مي اندازد.
    
    
 • تصویر کاربر shahab سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من و همسرم اقدام كردم جهت كانادا
  متاسفانه طرف قرارداد ما تمكن مالى فيك گذاشته و افيسر نسبت به اين موضوع ٣٠ روز بهمون وقت داده تا توضيح دهيم
  واگرنه بلاك ليست مى شويم
  ايا مى تونم از شما كمك بگيرم
  متشكرم
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام، متاسفانه موسسه حقوقي اپلو نمي تواند در اين زمينه خدماتي به شما ارائه دهد.

 • تصویر کاربر eli سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  در صورتی که یک نفر موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شود، شرایط گرفتن ویزای همراه برای پارتنر (خانم یا آقایی که هوز باهم ازدواج رسمی نکردند ولی قصد زندگی باهم را دارند) ایشان به چه شکل است؟
  در واقع چه مستنداتی لازم است تا بتوان برای پارتنر ویزای همراه گرفت؟
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان سه شنبه ۹ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   ويزاي همراه به همسر و در صورت داشتن فرزند، به او هم تعلق مي گيرد. بنابراين بايد به صورت قانوني همسر شما باشند.

 • تصویر کاربر بهرام یکشنبه ۷ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  درود به شما بنده به همراه خانواده ۴ نفریم که یک دوختر ۷ ساله ویک دختر ۸ ماهه دارم.و همسرم مدرکش مدرک مدارک پزشکی هست .میخاستم بدونم برای ویزای خود اشتقالی اقدام کنم که شما نوشته بودی ۱۲ هزار دلار کانادا سرمایه میخاددرسته حلا من از طریق همسرم بگیرم یا خود اشتقالی ممنون میشم کمک کنید .تمیم ما جدی هست
  1. تصویر کاربر دکتر مرجان گلستان یکشنبه ۷ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

   براي اخذ اقامت از طريق خوداشتغالي بايد سابقه فعاليت در زمينه هنري و يا ورزشي داشته باشيد. بهتر است فرم ارزيابي مهاجرت به كانادا را تكميل كنيد تا با بررسي شرايط شما، مناسب ترين روش مهاجرت شما به كانادا مشخص شود.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر
فرم ارزیابی مهاجرت صفحه اینستاگرام